Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek a fizikai méretei mekkorák?Azaz mihez lehetne hasonlítani?Mert élőben még nem volt hozzá szerencsém!
A kawasaki.com- on nyerni is lehet.... bár ott amúgy is 3500$, csak nálunk ilyen hajmeresztő az ára de attól sajnos még nagyon tetszik...
nem semmi...
akkor nem éri meg. kár.
A hivatalos árlista szerint 1.245.000 Ft a regadós ára...
meg kell hagyni csini
Én is lekaptam, szerintem nem néz ki rosszul. Technikailag nem egy csúcs, de jó kezdőgép.
jé ilyen topic is van
nem rossz ez,csak kicsit drága(de hát mi nem )
azért egy kattintást megért kiállításon:
Te miről beszélsz? Környezetszennyezésről? Kétütemű motoron ülsz, miről beszélsz? Nem mentem ilyen motorral? Kisbarátom mentem már pár motorral és volt közte cbr125 is meg cbr 250rr is, ami kb ugyanazt tudhatja mint a zxr 250. És mentem sor 2-es 250-essel is, nem kell összehasonlítani. Senki nem mondta hogy ennek a ninja 250-es csodának azt kell tudnia mint egy zxr-nek. Honnan veszed ezt hogy én erre gondolok? Előbb kérdezz, utána vádaskodj. Én nem veszek ilyen motort, mert nekem van 122 lovam, ez sem elég mindig.
miért Te mentél már zxr250-el? azé éreznéd,h nem kéne uazt a 3 betűt ráragasztani
1)ne nyilatkozz arról amit nem ismersz...
2)gondolj már bele...eu környezet szennyezés...
3)nagyobb gép kell vegyé nagyobbat ez olyan mintha vennél egy PS3at és menélk a PS2 forumba reklamálni hogy mekora szar így ugy nem értesz ezt azt...
igen sajna ez elég elkeserítő,de semmi baj nem lenne ezekkel,ha nem a nagyok neveit kapnák,mert így elég röhej az egész
Valószínű ez marketing, semmi más. Nem hiába csinál ilyen gépet a Kawasaki és a honda is, újabban a Yamaha is elkezdte az yzf125r-rel. Erre van kereslet. Én is sokkal szívesebben látnék ilyen 4 hengeres 50 lovas méregzsákot mint a ZXR, de nem fogok, mert nincs rá igény. Sajnos. Látod kis cbr-ből is mennyi fogy, viszik mint a cukrot, pedig egy nagy hoki, a cbr név megcsúfolása, egy igénytelen szar. Ez van
azt tudom tom csak azt nem értem h miért nem élesztuik fel ujra a zxr-eket ugy ahogy régen gyárották csini külsü fasza forditott villák csini lengökar erös visito blokk. szerintem haparnák a népek.
mer ez az uj ninja beállhat a cbr125-ös mellé ami szép meg jo csak semmit se ér.
legalábbis az árát nem.
Ezt a motort nem a ZXR250 utódjának szánták. Sokkal inkább egy új köntösbe bújtatott GPX250
http://www.motorcyclespecs.co....
Pár videó:

Link1
Link2
Link3
Link4
nem is értem a japokat minek hoztak ki egy ijen "japán simson"-t.
tiszta gagyi. ez minden csak nem méltó utódja a zxr 250-nek.
adtak a szarnak egy pofont.
ColdF linkeltea képet. elvileg a leányzó az első magyarországi tulaj.
Motorrevüben lehetett egyet nyerni, jelentkeztem hát, de nem nyertem :(

Mondjuk biztos hogy eladtam volna, próba nélkül, de azért nem olyen rossz.
Igaz, nem tetszik annyira, mint az RS, de kényelmes és hát 4t.
zzr250
marha jó kis női-tanuló motor, olcsó fenntartással, de semmi több.
Blokk-váz-futómű-fékügyileg ez a motor egy hatalmas visszalépés.
A nemeteknel 4345 euro lett az ara.
Helloka!
Hát én már 3 hete a motor után járok! Eddig 1.1M körűlről volt szó. Ám a motorkiállításon már 1.250E-t mondtak! Ami egy kicsit húzósabb már! Április 12-én lesz egy tesztnap, akkor ki lehet próbálni. De én a Budapesti Papp motor-nál kérdezősködtem és megígérték, hogy amint jön Mo-ra modell egyet beálítanak tesztmotorozáshoz. Remélem hamar itt lesz és akkor kipróbálhatjuk már. A motorkiállításon, aki látta sztem beleszeretett, Én mindenképpen!
Igazából jó kis gép ez a tinininja. Sosem értettem, hogy a négy japó miért építi le a kisköbcentisek gyártását. Most gyakorlatilag 600tól kezdődnek. Érdekes hogy mindenhol az a vélemény, hogy 600 alatt nem éri meg, hamar kinőni stb. Ez valami jómagyar saját lehet, külföldön azért annyira nem nézik le a kisköbösöket. Node. Tud valaki valami újat a kisninjáról a promós dolgokon kívül? Mondjuk az árát?
Topik Kawasaki Ninja 250R tulajdonosoknak.