Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ricsibontó-bp. Üllői út
Jelcsa!
sugo motor bontó- Baja
Sziasztok!
'05 z750 s fejidomot keresek,lámpa és plexi nélkül.
Vagy ha esetleg bontót tudnátok ajánlani,azt is köszönöm.
Eladó
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_abs-10556961
Legszivesebben bridgestonet tennék rá! Már a bt016 is nagyon meggyőzött, az s szeria meg még jobb lehet!
nekem az van fent. teljesen korrekt gumi de következőnek nem ilyet veszek.
Tesztelem bridgestone S21 est vagy metzeler m7rr -t az biztos.
Power 3 es 2013as :)
Attól függ mikori ;)
Az jobb.Nem egy supercorsa de jobb.
Tudok helyette pilot powert felrakni, az jó?
És már akkor sem volt egy jó gumi.
Valszeg találták a padláson és olcsón felpattintották.
Megnéztem. Szóval 2008-as a gumi :( akkor ez a baj.
Z750/1000 2008-as gyári rendszámtartó, indexekkel eladó.

core1493@gmail.com
annyira azert nem , a hatso 2014-es asszem.
Te jo eg de regi ez a gumi.
Ezert nincs fenn michelin oldalon.
Michelin Pilot Road 3.Tokeletes és tartós.
https://www.sportmotor.hu/tesz...
Másnak is ez a véleménye róla.
Nekem is bt23 és félszáraz a történet. Laza vegyes stílushoz ajánlott. Ezt jól megfogalmaztam.
Ez a csuszos pilot sport ez biztos hogy sport?
Mer a michelinnel ilyet csak autogumiban talaltam.
Nem pl sport demon vagy ilyesmi?
Sziasztok! Én Bridgestone Bt023-at használok. Nekem semmi gondom vele, bár pályázni nem járok.
Nekem pilot sport van, nem tetszik, csúszós. Érxekes, mert a haver zr7-el es metzeler z6al labtartóig dönt. Szerintem velem van a baj. Amúgy nálam a bridgestone bt016 volt a nyerő eddig, meg a pirelli supercorsa. De a zxr-em a vagott slick bridgestone gumikkal soha nem csúszott meg.
Én Pilot Power-rel vettem, Elég gyorsan kockás lett a hátsó, bár amúgy se volt újszerű.
Tavasszal vettem rá Rosso 3 -at. Nagyon tetszik, gokart pályán olyan stabil mintha madzagon húznák. Közúton is nagyon elégedett vagyok, nem rég voltunk a Mecsekben, ott is szépen szerepelt. Odafelé úton volt néhány meg-megcsúszás, de ott az úttal volt baj...
Én még jó áron is vettem mert bár 83e Ft volt, járt hozzá Dainese gerincproti, amit el is adtam 20 ért, úgyhogy 63 ba jött ki a gumi :)
Sziasztok nekem motul5100 10w 50 van szerintem tökéletes, de más kérdésem lenne gumi témában, ki milyet használ is ki szerint melyik jó a? Sajnos a Metzeler M3 asom amivel vettem eléggé elhasználódott és szükséges lesz felpattintani az újat :)
köszi.
De ha csak meg van lökve akkor hogy sikerül még gyorsítani vele?
Igaz csak egyszer de volt olyan, hogy elkezdtem előzni aztán rúgtam neki egy kettest, előztem tovább és kb 10.000-nél kilökte üresbe