Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
ez alapján nagyon sok nevesebb gyártó esik ki a választásodból. Pl: Puig, Barracuda
Ők neves és minőségi dolgokat készítenek.
Gondolom elég komoly tesztnek vetik alá
Sziasztok!
Kis rendszámtábla tartót keresek már egy ideje 2008 as Z-re!
Tudna valaki ajánlani valamit?
Köszönöm!
Venni kell rájuk védőt és akkor ha dől/csúszik azt koptatja le nem a deknit. Én a gomba mellé beszerzek olyat is szerintem.
Igen ez már 3 ponton van felfogatva
Sziasztok, színt szeretnék kevertetni a gyárilag zöld-fekte z750-emre. Légy szíves aki tud mindkét szìnre kódot az küldje el. Köszönöm!
Engem is ez a része érdekelne.
A tank és a dekni kényes terület.
Jól látom hogy három pontos a felfogatasa?
Az egypontosak csak pénzkidobásnak tartom.
Hát azt jelenti, hogy volt egy dette egy ugyanilyen z 750 em amin ugyanilyen gomba volt csak az abs nélküli és kék volt, kanyarban egy bekötőút torkollott bele az utba onnan felhordták az aszfaltra a mezőgazdasági gépek a sarat, földet, én nagyobb sebességgel mentem a kelletténél és elcsúsztam. a gombának ezt a műanyag részének ami a csúszó felület annak a felét ledarálta és az oldaldeklin volt egy 5 forintosnál kisebb horzsolás nyom ami fekete festék hatására nem is látszódott már, illetve egy kormány kellett mert elgörbűlt illetve egy lábtartó és a segédváz oldal eleme amit bontóba 7 ezerért vettem (az a műanyag elem amin a z750 felirat van). olyan 80-90 nél sikerült ezt összehozni. A gombának ez a kopó fele ez két csavarral cserélhető és külön rendelhető. Nekem a motorra a javítási költség kb 150-170 euro magassága volt
Hát erre én is kíváncsi lennek. Nekem is ilyen van, de hála égnek még nem támasztottam rá a bringát!

Én a masszív három pontos felfogása miatt választottam
A bevált az mit jelent? Dőlt már a moci de végül nem ért le semmi létfontosságú szerv mert a gomba megfogta? Nem kötekedésből kérdezem csak én is ilyen SW-Motech gombát néztem mint ami neked fent van és kíváncsi vagyok.
Nem tudom mennyire látszik, de ez nekem tetszik is meg be is vált Sw-motech gyártmány ára olyan 40 ezer plusz minusz 1-2 ezer
Sziasztok.
Esetleg valaki használ ilyen gombát vagy tesztelte már?
Érdemes foglalkozni vele?
Z750/Z1000 Alkatrészek eladók.Nem csak ami a képeken látható.Kerekek,tárcsák blokk alkatreszek is.Kérdezz!70-3179083
Bakker ér annyit, inkább fújd át matt feketével + matrica max 1500
bár nem láttam a javítást de 7 ropiért nem matricáznék tuti
Szuper!
Kb 7000 ft márkajelzéssel együtt, így megcsinálom és majd testek fel képet meg tapasztalatot, hogy hogyan bírja! :)
Szia
Nekem is Arrow karbon dobom van sima Arow matrica van rajta és jól birj
illetve drága lematricázni mert max leszeded sokat nem veszítesz kivéve ha drága de akkor hagynám a bánatba
Kipróbálom! Teszek fel majd képeket, h milyen volt és milyen lett! Remélem jól fog sikerülni
Nekem arrow karbon dobom volt és tényleg nem lehetett felmelegíteni, annyira üres volt semmi fojtás és a palást se vette át a hőt. A matrica is teljesen egyszerű volt rajta, nem tűnt különösebben hőállónak.
Lehet leragadt az úszó?
Javaslom egy keskeny csík felrakását a dobnak a melegebb részére, kipróbálás céljából és menni egy nyári napon vagy 60 km autópályát , és akkor látni fogod, hogy mi a helyzet saját tapasztalatodból !
Nem szoktam pályázni így nem tudom
nyáron egy kiadós pályázás után is kézmeleg a dob?
Üdv Mindenkinek!!
Lenne egy elég hülye kérdésem!
A motoromon (z750) van egy karbon devil dob, aminek a karbon palástja javítva lett így közelről nem a legszebb!
Új dob vásárlásra most nincs lehetőség (esküvő,lakás vásárlás), így az egyik barátom kitalálta, hogy van 240 mikronoa karbon fólia ami elméletileg 140 fokig bírja és húzzuk be azzal! A dob sok motorozás után is kézmeleg, tehát bem forrósodik fel!
Esetleg vélemény vagy tapasztalat valakinek????