Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mekkora egy fos ez a rendszer nem küldi el amit írok.
Szóval köszi a választ. Neked nincs gond vele így porvédő nélkül? Mert akkor összerakom anélkül mert már unom hogy így szétszedve lóg szegény.
Helló
Köszi a választ. De nem gáz porvédő nélkül összerakni? az a furcsa hogy a robbantott rajzon a 750-nél szerepel az 1000-nél meg nem. De ha azt mondod mehet így is akkor ok.
Sziasztok!

Z1000 2010-2013-ig oldalsó táskatartó konzol eladó:

https://www.jofogas.hu/budapest/_Akci___Kawasaki_Z1000_Givi_Oldalt_ska_Konzol_2010_2013_Veszpr_m_63916085.htm
Visszanézve a saját dokumentálást nálam sem szerepel porvédő.
Helló
Srácok vettem kormánycsapágyat ( kúpgörgős ) de nem volt benne porvédő. Viszont a Z1 es alsó villahídján sem volt, csak egyből a belső csapágygyűrű. néztem a robbantott rajzot ott sem szerepel csak maga a csapágy. Ezek szerint mehet össze porvédő nélkül ( ?! ) vagy rendelnem kéne gyárit.
Köszi
Szia
Rengetegszer tárgyaltuk, javaslom használd a keresőt, ha valamit nem találsz na azt kérdezd
Ü Figu
helló
Nem jelez vissza a rendszer. 06-os.
Sziasztok.!
Tanácsotokat szeretném kérni kawasaki z750 vasarlas elott allok 2011 es evjaratu motorrol lenne szo mire figyeljek oda esetleg tipushibak vannal ennel a motornal?
2003-2004, vagy 2005-2006 évjáratét?
Köszi. Még a csapágyakat sem vettem meg de az elejét azért már szétszedtem. zx6 -os villátt teszek majd bele.
köszia segítséget.
Szia. Ajánlom az ago motort, kawasaki szerviz . ix ker illatos uton vannak, jol feszerelt mühely!
Gyanúsan egyszerűnek tűnik és az is.
Kihúzod a gyári alsó villahidat, kiütöd a régi csészéket, bejátszod a helyére az új csészéket és már pakolhatod is be az 1000 alsóját és minden mást.
Az egyetlen szopató dolog az a fejidom tartó konzol... mert az alsó villahídhoz nem jó a felfogatása. De az is könnyedén áthidalható.
Milyen villákat raksz bele?
Helló
Mind a kettő 2004-es évjáratú.
Köszi szépen.
Hali!
Az attól függ, hogy hanyas évjáratút hanyas évjáratóra?
Helló
Emberek kellene egy kis segítség. Az Z750 villahíd cserénél egyszerűen csak kicserélem a Z1000 villahídjára, ( nyilván új csapágyszettel ) vagy van valami trükk még mert ez így gyanúsan egyszerűnek tűnik.
Köszi
Én is emiatt kérdeztem, hogy hova lenne érdemes vinni. Nekem most jön a 24000-s szerviz.
Nekem nagy generál jön. Valószínűleg az ivanicshoz viszem. Egész jók. Vagy inkább úgy fogalmazok, nekem még nem volt velúk bajom. De nem is volt komolyabb beavatkozás. Mondjuk most hogy látom itt az ajánlásokat lehet még megrágom a dolgot.
Szia,

Dede oda jártam én is. Amit eddig néztem pótlás gyanánt az a Mirekmotors meg a Kawasakicentrum.
Szia.Van tobb db.ha érdekel 703179083.udv Pali
A 11.-ben van a Cribmoto. Nagyon lelkiismeretes társaság.
Szia, nem tudom hol laksz de van egy szervíz Kőszárhegyen ez Székesfehérvártól pár km Nász Balázs motorszervíz. ügyes, gyors és megbízható :)
eladó, 300mm. 5,9 vastag.
Oda jartam én is eddig. Most kétségbe vagyok esve :( Józsi volt a legjobb! Talan a mirekmotor a xi. Keruletben. Voltam a redline elott.
Szia
Csak nem a Red-line hoz jártál Te is?
Sziasztok,

Tudna valaki ajánlani megbízható márkaszervizt? Ahova eddig jártam az most megszűnt.
Köszi!