Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 5 év Z-mentes időszak után visszatértem :)
Vaterafutar vagy hasonló helyen rendelj házhoz futárt, asszem az csak 1300 ft. Makettes körökben ezt úgy szoktuk csinálni hogy a vevő előre utalja a lét amiben megegyezés függvényében benne van vagy nincs a posta költség. Lé megjön rendelem a futárt. Erről a vevő folyamatosan tájékoztatva van. Kis se kell tenned a a lábad a házból..
Sziasztok ! Elado lenne megmaradt sportlegszurom :) ár 6000ft 2007 tol tipusba
Elfogadasra vart aztan eltunt. Kuldtem e-mailt
A privát üzenet nem ért ide De van egy emailem esetleg az működhet. Az utánvét asszem 2000 ft, de a sima posta nemtom mennyi, úgyhogy az utalás nem játszik. mirko.vajnai@freemail.hu
Rendben van. Írtam egy címet privibe örülnék ha elpostáznád utánvéttel vagy ha gondolod átutalom, úgyis megtalállak a pringen
6e. viszont ez fix. Mert az új meg 40e felett van és még a bontósoknál is 10 körül kérnek érte. A postát meg tudod spórolni, ha eljössz érte májusban a pringre, vagy megvárod május végét amíg megyek németbe, akkor győr felé megyek.
Szuper :) Árban mennyire gondoltál? Privibe is írhatsz
Üdv! Na valahogy így nézne ki a plexi.
Szia Miri! Nem életbevágóan fontos :D Köszi az jó lenne :))
Ma hallottam én is ER/Fen :) Akkor ez nem probléma... ( még csak rutinpálya megy ) :) Nincs tapasztalat..
Hali! Én ER6-F en ma vettem észre először, de akkor amikor leállítottam a gépet, többször is...
Ez a Kampókéz
Klasszikus horrorban jó vagyok
"És ha belenézel a tükörbe, és ötször kimondod egymás után, hogy "Tuning"... nem is merem leírni mi történik majd :)"

Nem volt egy kicsit sok a Supernatural?
Jó kemény vagy, Csoki
De azért odáig még senki nem mert elmenni. A szomszéd keresztapjának a másodunokatestvérének az egyik ismerőse egyszer 100-ast tankolt a motorjába. Azóta se látta senki. De amikor odakint viharos szél szaggatja a fákat, ha nagyon odafigyelsz meghallod, ahogy önfeledten üvölt a boldogságtól.
És ha belenézel a tükörbe, és ötször kimondod egymás után, hogy "Tuning"... nem is merem leírni mi történik majd :)
A valóság az, hogy csak a 100-ast tekintem tuningnak, a 98-ast nem. Há!
Valószínűleg nem. De hozzájárulhat.
szerintem olyan embertől ennél többet ne várj aki azt írja egy másik fórumban, hogy "városban nem érdemes előzgetni, az autók nagy többsége 50-60 körül halad, ennél gyorsabban mi se akarjunk menni"... neki az is tuning ha 98-as benzint tankol 95-ös helyett :D
Gyári z750s plexi. Én úgy emlékszem szép állapotú. Mennyire sürgős? Mert ha kell választhatsz is kettő közül. Mert egy a motoron van épp a másik dobozban. Csak még én nem vagyok otthon. Na szólók nővéremnek, hogy csináljon róla egy képet.
Köszi fisi ! :) Miri neked S-re van plexid? Milyen állapotú? Ha karcos stb akkor marad az ebayes az is megteszi.
Mert egy PC-vel már úgy szét van tuningolva a motor hogy eltörik a hajtókar?
Ennyi eset szerintem kevés ahhoz, hogy szériahibáról lehessen beszélni. Ki tudja, melyikbe milyen olajat, milyen időközönként cseréltek, miféle power commandereket meg egyéb házi tuningmódszereket használtak.
Na jó én meg ez mellé oda rakom a Z 750 S csoportban lévő képekből vagy 3-4- et, et akinek már 100 és 100 ezret meghaladó futás teljesítménye van.. Ennyi..
üdv! Nekem van egy plexim.
Ezen a fórumon is írnak vagy 3-4 esetet, az egyiküknek autópályán 160-nál állt be a motor...
https://www.1000ps.at/forum/tm...