Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tudnátok küldeni 2007-es Z-ről olyan képeket, ahol látszik a bukógomba??
Egyszerűen nem tudom eldönteni milyet is vegyek.
Előre is köszönöm!
Sziasztok,

2db összekötő csövet keresek 2004es Z1000-hez, a lényeg, hogy az egyik fele passzoljon a gyári leömlőre.
Valakinek esetleg? Vagy ötlet, hogy honnan tudnék szerezni?

Köszönöm.
Én is Ebay-ről rendeltem és elvileg tipus azonos, de a csati lemaradt róla! Küldtek hozzá egy leírást, hogy melyik színű kábelt hová kell kötni, de nem akarok kötözgetni!
Megnézem melyiken van olyan kép ahol látszi is a csati!
Sziasztok! Ebay-en tudtok rendelni fokozat kijelzőt amin rajta van a csati is kompletten 15e Ft körül van! Nekem bevált!
Igazán nincs mit. Amúgy biztos ami biztos megérhet egy levelet dobni az agonak, hogy tényleg ilyen csatival van-e megoldva és nem csalóka a kép
Viszont itt a gyári oldalon azt írják, hogy nem kell vagdosni, forrasztani csak bedugod és megy
http://www.heal-tech.hu/termekek/gpds/
Az tényleg lemaradt
2008-as így ez nekem is megfelelő lenne! Sztem meghírdetem a másikat és megrendelem ezt a fajtát!
Köszi a segítséget
Nem írtad pontosan milyen évjárathoz kell így a sajátomból indulok ki(2007 Z750). Én ilyet néztem magamnak és ez közvetlenül a diagnosztikai csatira megy rá szóval nem kell forrasztgatni.
http://www.agomotors.hu/websho...
Üdv Mindenkinek!
Rendeltem egy fokozat kijelzőt, de nincs a végén csatlakozó, hanem csak a kis kábelek és a leírásban van benne, h melyik kàbelt hová kell forrasztani!
Nem igazán szeretnék forrasztgatni!
Esetleg megoldás valakinek?
Vagy honnan tudok olyat rendelni amit csak rádugok és megy??
Köszi a valaszt!
Végre sikerült motoroznom kicsit sz új gumiimmal. Dunlop roadsmart 3
Nem gondoltam volna hogy ekkora különbségre kell számítani az én túrázos tempóm mellett is.
És ezt pozitív irányba értem.
A régi Metzeler z6-al sem volt soha gondom. Igaz soha nem feszegettem a határait.
De a dunlop sokkal könnyedebbé tette az irányítást. Mintha a motor is könnyebb lenne.

Szóval nekem eddig tetszik!
Szia!Tel. számot kaphatnék? Köszönöm
Ha nincs ára, az már kedvezően reális.A
Eladó lett Tömeg kolléga 2003 - 2006 közötti Z-re gyári üléspúp zöld színben, illetve gyári alsó idom ami 750-re való de 1000-re lett átalakítva,
sajna nekem nincs képem róla, szerintem reális áron de nem én adom el!
Hello
Elado z 750 több darab is 06203416162
Sziasztok! Eladó egy karcmentes hibátlan állapotú 07-12es Z750re való űléspúp. 20E Ft. Hajdú-Bihar
Ugyan ez a fajta!
http://www.ebay.com/itm/Pillio...
Akkor nem éri meg számomra cserélni Viszont a rendszámtábla tartót kellene. Csak valami olyasmire gondoltam amivel használhatom a gyári indexet.
A gyárihoz képest lófaszt, de ez mindegy is.
Szeva Bari! Jól vagyol? Ha kisütött, majd hajtsuk össze a ménest.
mizu tesa?
A dizájnon kívül megéri lecserélni a tükröket rizomára? Jobban lehet benne látni vagy kevésbé remeg? Mert nekem ezzel szokott lenni a probléma.
LighTech tartó, index és bukógomba...a tükrök rizoma lesz. Ez az első motor amit nem én alakítok át gyáriról. A képeim között meg tudod nézni a régebbi kawákat is.
Milyen tükröket raksz rá? Lehet tudni, hogy milyen rendszámtábla tartó van rajta mert ha jól látom így a képről ez nem gyári. Gondolkodom én is valami hasonlóban, hogy megszüntessem a gyári rondaságot
Köszi! 2007-es. Szerencsére rajta volt minden. Dizájn ügyben még annyit teszek, hogy ma kicserélem a tükröket meg a karokat. Az exem full fekete 2008-as volt, de ez a szürke engem is megfogott.
Szép kis masina, valahogy nagyon adja ez a szürke szín Mikori évjárat? A fehér indexek a rendszámtáblatartó meg a sportdob úgy volt rajta vagy te rakattad már rá?