Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia hol vagy helyileg?
Csak mester kulcsról ?
mennyibe fáj ha van pótkulcs ami jó de még tanítatlan?
köszi
Megvolt a víz csere. Az elmondottak alapján valami koszos löttyre számítottam.
De A fagyálló szinétől eltekimtve áttetsző volt a kifolyt víz
Szia tudok immos kulcsot másolni 06209352002
Hello, Kawasaki eredeti pólók, új, bontatlan csomagolásban, bolti ár feléért eladók. Több darab is van 1-1 méretből. Méretek:
Rea 65- ös rajtszám M/L; L/XL
Sykes 66- os rajtszám M/L; L/XL
Ár: 4500ft
Utolsó képen mérettáblázat.
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvétel megoldható, máshova posta ok. Csomagautomatába 450ft, utánvétes esetben 740ft. Tel.: 30/9068005
Helló
Srácok valakinek van 2004-06 z750hez üléspúp? Fekete preferált.
Köszi
A tiszta vizet az atobliteshez írtam te nema hhűtőviz helyett
Haha. Ennyire azért ne nézz madárnak
Sziasztok. Érdeklőnék, hogy ismertek-e valakit aki tud másolni immós kulcsot Z750 2009-hez? Előre is köszi.
Lehet nem tiszta vizet kellene bele önteni hanem valami fagyállós korrózióvédős vacakot
Énminden cserekor atoblitem de iígy is elég retek víz jön ki belőle 2 évente. Valami jobb cucc kéne mint a tiszta víz
Hali! Megkérdezem még egyszer hátha valaki leírná, hogy mik a 2004-es z750 kormányának a méretei (szélesség, magasság). Szeretnék egy ahhoz hasonlót mert a jelenlegi (valami cserélt) nem kényelmes számomra.
Meg gondolom a faridom is, mert a tágulási tartályból sem árt kilocsolni a régi löttyöt.
A tank úgy is jön le, mert a gyertyák is cserések.
Igen, van csavar a blokkon, de érdemes leszedni alul a csövet is hogy a legmélyebb pontról is elcsorogjon a régi.
Ha szutykosnak látod a leengedett folyadékot akkor átöblítheted, de nem igazán kéne semmi extrának kijönnie.
Viszont a visszatöltés a vicces, hogy a tankot is le kell szedni.
Most néztem a manuált....ott a blokkon is mutat egy csavart... Ott külön ki kell engedni a hengerek körül lévő vizet?

Illetve, desztilláltvízzel ajánlott kimonó a régi fagyálló maradékot?
Mire kell figyelni tűtőfolyadék cserekor?

A Motul aluhűtős előre keverte néztem.

Mennyi a mennyiség ami beleegyezése?
Volna ez a pár cucc eladóba, ha valakit érdekel.
Köszi
Nekem a régi meztelen z6 után nagyon érezhető volt a változás. Sokkal könnyedebb, pontosabban irányítható lett a motor.
Nem olcsó a garnitúra de én nem bántam meg.

Hozzáteszem, én turázgatok inkább. És nem a pityuskodás a fő profil.
Gyűjtsétek a tapasztalatot, mert lehet jövőre a hátsó cserés lesz.
Hali. Amúgy hogy vagy megelégedve a gumival? Most ezt a fajtát akarom majd kipróbálni legközelebb.
Köszönöm az infót. Én az Alföldön nem nagyon tudok kanyargászni, így marad a megszokás.
Közben máshol is kicsit érdeklődtem.
Azt mondják, hogy ez egy normál kopás lehet, ahol többségben van a túrás tempó és a kisebb tempójú kanyarodás.

Illetve ez inkább ezekre a külön mintázatú gumikra érvényes. Ami a túrásabb keményebb keverékéből készültek.
Üdv zr7s-ről van vkinek tapasztalata? Nem igazán találok róla véleményeket.
Ez jó kérdés, nálam is tapasztalható ez.