Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

t.kawás bajtársaim.
valaki tudna nekem 2008-as Z 750-es vasamhoz kezelési könyvet küldeni? átvételkor fizetek.köszönettel.20/4862331
Üdv minden kawás bajtársamnak! 2008-as Z 750-es gépemhez keresek kezelési könyvet! kp-ben fizetek.köszönettel.andraccso @hdsnet.hu
Gondolkodom, hogy talán beruházok egy láncszettre.

Abból mi az amit javasoltok?

Gyari vagy utángyártott?

Azt néztem, hogy a gyári első fogaskeréken van egy gumis rész az utángyártottal szemben. Gondolom az valami rezgést hivatott csillapítani.
Hátra meg ugyanúgy szeretnék feketét. Bár gondolom az van a gyárin kívül is.
Z 750- ből az első szériásoknál rengeteg megy vígan 100 ezer km felett, ettől nem kell félned..
Gondolom a többi széria sem lett rosszabb..
Akkor kompromisszumot kell kötni! Kényelm vagy a forma?!
Szia! Nézegettem még a Yamaha FZ6s S2-es típust, tetszik meg jókat is hallottam róla, de a z750 jobban bejön formára...
Sport-túra motoron nem gondolkodtál?
Én épp ezért váltottam.
Sziasztok!
Megnéztem a motort, úgy néz ki minden rendben van vele.
Szép a hangja, nem kopog csörög. a gumi alkatrészek nincsenek megkopva (lábtartón sem). A fékrácsának nincsen válla elől és hátul sem. Az első teleszkópnál nem szivárog semmi, szimeringek is jók. Egy valami ami nem tetszett az pedig az ülés, keménynek találom... nagyon hosszú túrát nem lehet megtenni...
Nektek mi a véleményetek.?
Ja és ha most fogod kipróbálni, attól ne ijedj meg, hogy 62-64 foknál nem melegszik be jobban.(persze, ha nagyon adod neki azért ez megy felfelé)
Ez nem hiba. Ott nyit a termosztát.
Vásárlásnál nekem korábban azt a tanácsot adták, hogy nézzem meg a kormányhatárolót. Ami a kormány elfordításának végpontja.
Nagyobb percnél az kap és így deformálódik.
És mivel nem látható az a rész azt nem olyan gondosan javítják.
Ez is csak egy tipp.

A legjobb ha többet megnézel egy típusból, úgy lesz összehasonlítási alapod.
Szia!
Melyiket nézted ki magadnak?
Képek vannak?
A szavatosság a trükk, jól hangzik, ajánlom olvass utánna. Persze ettől függetlenül a motor jó lehet!
Köszönöm a válaszokat. Ma felkerestem a kereskedést e-mail-en, mert azért nincs a közelbe. Ezt a választ kaptam a kérdéseimre.

E-mail: a z750 friss műszakival kerül átadásra.
Természetesen saját szerelő is átnézheti a motort.
A 12 hónap szavatosság természetesen a kopó és elektromos alktrészekre nem vonatkozik, de a fő egységekre (motor, váltó, váz, futómű) igen.

Sajnos hétvégén nem vagyunk nyitva, de hétfőtől péntekig 9-17-ig állunk rendelkezésére.

Elég korrektűl állnak a dolgokhoz. Ha lemegyek, hogy tudom megállapítani hogy nem tekerték vissza az óráját, valamint mi a típus hibák. Mennyi kilométert mehet el ez a masina még 50-60ezer km?

Köszönöm az eddigi tanácsaitokat is.

F. Jani
Sziasztok. Z 1000 sx.ez akarok venni. 2014.es Ktrc.s változatot nézegetek. Tapasztalatok,vélemények? Köszönöm
Üdv elado motorok 06209352002
Pont hasonló példa miatt nem zárom ki reális kilóméter. Csak vásárlásnál érdemes nyitva tartani a szemet.
A z jó motor, rendes szerviz mellett, ennél jóval több sem gond neki.

Az meg hogy csak ennyit tudsz menni, nem kell szégyellni. Nyilván oka van. Gondolom szívesen motoroztàl te is többet.
Most a szégyen meg fog ölni, de évek óta tavaly mentem a legtöbbet, mert sikerült kb 2800km-t menni :D
De volt hogy 1500 is alig lett meg...
Igaz 2 éve műszakin meg is szóltak érte, hogy "nem túl kevés a futott km?" :D
3 kulcs meglegyen hozzá.
Lehetőség szerint minél több papírral rendelkezzen. Gondolok itt szervizelésre.
Festés, megjelenés gyári as legyen.
A többi úgy is kicsit lutri.
2009-es motorban 22.000km? Évi kevesebb mint 3000. Nyilván lehetséges, de az ember fejében minden megfordul.
Ennyi kicsivel meg a gyári láncszettnek kell szerintem rajta lenni!

A próba alatt úgy is sokminden kiderül.
Sziasztok!
Egy 2009es évjáratú z750est szeretnék megvásárolni. Kérdeznélek Titeket, hogy mire kell odafigyelni ennél a modellnél. Külföldről behozott, 22000km van benne vételára 1170000+ regadó. Érvényes okmányokkal rendelkezik. Segítségeteket előre is köszönöm. F. János
Sziasztok, eladó új, 48-as Kawasaki- Dainese kabát, féláron.

Új, soha nem volt még használva, 100% vízálló, kivehető termó bélés, teljes váll és alkar- könyök protektorral, gerincvédőnek zseb kialakítással. Méret: 48
Ár:35000ft
Tel.:30/9068005
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
A kép lemaradt
Elado alkatrészek 06209352002
Hali, hány cm széles a gyári z750 kormány?
Sziasztok, Kawasaki új, ruházat eladó Féláron.
Kawasaki eredeti termékek , új, bontatlan csomagolásban.

Kawasaki SBK csapat téli sapka polár béléssel Ár: 5500ft
Posta ok
Tel.30/9068005
Ha valakit esetleg érdekelne egy kb. 4 alkalommal hordott bőrruha.
Méret 52, de azért pár méretet jelöltem csak a viszonyításhoz.
A bőr perforált, nyáron igazi kincs. :)

További képeket esetleg privátban tudok küldeni.

Ár 95.000ft
Nagyon ÚJSZERŰ!!!