Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawasaki zx10-r futómű eladó z750-z1000-be. Első futóműhöz adom az alsó villahidat tengellyel (z1000 első szériás felső kifli jó rá), a hátsó rugóstaghoz a himbákat is tudom adni, vagy akár lengőkart is. Eleje 50, hátsó rugóstag 15,000Ft.
Szeva. az a 2 első teló a képen mennyi lenne?
Ha érdekel valakit van egy eladó hasidomon,tartókonzol nélkül,nincsen kifúrva,fényezetlen.Ára.:16e Ft
Illetve tudok csinálni hátsó sárvédőket az alábbi típusokra:
-Z750 2007-2011
-Z750s 2005-2006
-Z1000 2007-2011
gulyesz@freemail.hu
20/520-2038
Persze hogy nem gond!
Szia!
Remélem nem gond.Igazából Basi küldte,amikor megvettem tőle a sablont.Csak nem volt más képem.
De jól megcsípted a képemet ...
Szia, 1000-resemnél néha jelentkezik. Széthúzom a csatlakozót, kontaktspray, aztán rendben. Nálam így... Üdv
www. steelhorsemotor .hu
Sziasztok!
Olyan problémában kérném a segítségeteket hogy 2009-es Kawasaki Z750 lecseréltem a gyári kipufogót sportkipufogóra. EXUP ki iktatót rákapcsoltam, nem is volt probléma 1-2 hétig de most valamiért ha jobban megpörgetem akkor elkezd villogni a piros visszajelzőfény és mutatja az "FI"-t. Megnéztem a hibakódot ami a 34-et mutatja. Ha valaki esetleg járt már így.. mi volt a megoldás ? Nem korlátozza a motort teljesítményben meg semmiben.. de engem nagyon zavar.

http://www.agomotors.hu/websho...

Ez a kiiktató van beszerelve. Nem tudom lehet ezzel a probléma ?
Üdv Mosy
Üdv! 2007 es Z750 hez keresek fordulatszámmérő számlapot!( vagy műszerfalat) Akinek van kérem jelezze! utassykrisztian@gmail.com
Hello Srácok
2007-től Z750-1000 tükörre lenne szükségem párban.
Ha lenne valakinek szép állapotú megvásárolnám
Köszi
sziasztok

Kawasaki Z750 08' bontott motorvázat keresek papírokkal emberi áron .ami szinte lehetetlen..
Ha valakit esetleg érdekelne egy újszerű nyári bőrruha. 56os a méret, de inkább 54 irányba mutat.
Perforált jól szellőző. Karcmentes alig hordott.
Akit kérdése van, az dobjon egy privát üzenetet!
Szia!
Nekem van sablonom,ilyet tudok készíteni, de tartóm nincsen hozzá,fehér színben.
Lemaradt kép.Valszeg a két pár újból balost vittél ezért nincs itt nálam.
Csak a pontosság kedvéért közeli fotó,melyen a gyári kód is látható.
Z750-1000 alkatrészek eladók 2003-2007
Nem csak ami a képeken van.
Tel.70-3179083.
Szia.
Ritkán nézek ide ezt is csak most olvasom,viszont sajnálom ha gondod van nem nekem szólsz közvetlen,ráadásul valótlan az állítás.Jelenleg is csak gyári új tükröm van,ráadásul bontott árban adom!Ezenkívül gyári bontott alkatrész.Megkérnélek szépen ne közölj megtévesztő infót(Hitelrontás).
Íme üdv,Pali
Szia.
Ha sportdobot keresel van sok féle.Ha érdekel Tel:70-3179083.
Üzeneteket nem figyelem.Udv Pali
2004 Z50-en azért érződik pattogósnak a futómű, mert mindig felütődik? Mert mindenki azt írja, hogy nagyon puha, de én mégis pattogósnak érzem gyári beállításon, gondolom ninja villákkal még pattogósabb?
Elado motorkák tel 06209352002
Sziasztok!
Keresek Z750 2009-es évjáratra kipufogó dobot!
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv B
kawasaki z-750 04-töl tankot keresek
Hello!
2007 es z 750 hez keresek elsofekolaj tartályt csovel tartoval együtt , kellene meg kormanyveg súlyok , gyári markolatok , gyári indexek tel : 30/6515632
https://www.kepesmotor.hu/kawa...

Valaki nézte már ezt a motort ? Vagy esetleg valakinek ismerős ?

Köszi a válaszokat!