Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tréningre már sehogy, ellenben a szezonzáró gurulásra csak szimplán megjelensz és kész :D
Sziasztok!
Tudtok infót arról, hogy a 2014es z 1000 kormánya kompatibilis a korábbi, 2010es kormányával? Köszi előre is.
Helló
Ja akinek nincs Fosbook-ja az hogyan tud jelentkezni?
Már nem foglakozom vele. Lassan 2 éve hogy eladtam minden sablont. Ha jól tudom az illető aki megvette hirdet a jófogáson is meg néha itt is. Baja környékén lakik.
Sziasztok

Hasidom ügyében keresném BASI-t!Valaki tudja az elérhetőségét?Köszönöm
Szia, az ár oda van írva.
Sziasztok,

Eladó Magyarországon vásárolt és forgalomba helyezett jó állapotú 2007-es évjáratú Kawasaki Z750 ABS motor második tulajdonostól. Én 2011-ben vásároltam. Törzskönyvvel, 3 eredeti kulccsal, rendszeres szervizeléssel. Mindig garázsban volt tárolva.

38474km-el vettem első tulajdonosától és mint látszik 7 év alatt kevesebb mint 7 ezer km-t tettem bele. Ebből kifolyólag az eladás oka nem lesz meglepő: kihasználatlanság.

Pár apró esztétikai sérülést leszámítva (tankon 2 kisebb sérülés, olajteknő jobb oldalán kis horzsolódás, jobb hátsó faridomon kisebb sérülések) jó műszaki állapotban van. Lásd képeket ahol látsszanak a sérülések is.

A gyári felszereltségén túl (amit most külön nem sorolnék) a következő extrák vannak felszerelve illetve járnak még hozzá:
* Sentinel Moto 1100-as riasztó (mozgás érzékelős, ütés érzékelős, kétirányú távirányítóval).
* Devil kipufogó (Gyári is megvan és adom hozzá. Könnyen cserélhető műszaki vizsgák idejére).
* Kis méretű led indexek (Van egy plusz set amit tartalékba vettem és adom hozzá)
* Utólag egy másik Kawa motorrol átszerelt plexi
* Hasidom
* +1 új hivatalos kawa gyári légszűrő
* Kormányra szerelt 12V szivartöltő
* Kormányra szerelt lecsatolható mobiltelefon tartó
* Fokozat kijelző
* +1 bontatlan aksi

Műszakija 2019.06.06-ig érvényes.

Michelin Pilot Road 2 gumik vannak elöl hátul. Jó állapotúak. 2065km-et mentem velük vásárlás óta.

Beszámítás, csere nem érdekel. Csak KP ellenében vihető. Kipróbálásra van lehetőség de csak vételár ellenében így csak komoly érdeklődök jelentkezzenek.

Jelentkezni lehet: gergely.javor@gmail.com vagy 06 70 521 0349
Köszi engem is érdekelt (nincs arc oldalam )
Persze!
Tervezett időpont: 2018. szeptember 9., 10:30–23:30
Székesfehérvar-Orfű-Villány-Baja-Soltvadkert-Székesfehérvár.Kis Mecsekkel fűszerezve.
Normális tempóban, felvezetéssel, "zárt" csapatban haladásra kell számítani, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
De ha több infó kell, akkor f@szbúkon megkeresed a "Kawasaki "Z" Club Hungary" csoportot és ott mindent megtudsz.
És azt már lehet tudni, hogy mikor lesz?
Szia. Mennyiért adnád a rendszám tábla tartót.?
Idén már csak szezonzáró gurulás lesz, meg tréning. Találkozó majd csak jövőre.
A fb.-on van egy csoport, ott volt már nem olyan régen. Keress rájuk.
Valamikor lesz z750+z1000 találkozó?
Szia a. Kék 2007 évjárat rendszámos valos 14.000km nevemen van. 1.600000 ft
A zöd 2006 évjárat 40.000om olasz papiros 1.200000 ft
Ha érdekel irj küldök több képet is
Üdv!
Z1000 ára mennyi lenne?
z750/1000 gyári rendszámtartó irányjelzőkkel, 2007-től...
11.000- userkakukacgmail.com
Elado motorkák .tel 06209352002
Sziasztok,

itt milyen patronról lehet szó? (privát üzenetre sajnos nem kaptam választ jó ideje)
2006-os 750-eshez sportdobot vennék hangtompítóval, összekötőcsővel, lehetőleg a Nyugat-dunántúlon.
userkakukacgmail.com
Sziasztok!

Eladó 2018.01-én vett K&N sportlégszűrőm eladó. 10Km-et volt mindössze használva, majd gyárira visszacserélve. Doboza sajnos már nincs meg csak a zacskó, amiben benne volt/van. A motor el lett adva, így nekem már nincsen rá szükségem. ÁR: 10.000 HUF !
Posta OK
Tel.:06 30 196 8911
vagy itt privátban érdeklődni !
Megoldódótt, két hiba volt egyszerre, le volt csúszva az üresjelző csatija, valamint az akksi pozitív saruja meg volt lazulva, így a riasztó nem kapott áramot, hacsak egy pillanatra is, így letiltotta az indítást. Úgy van bekötve (mint kiderült), hogy ha nincs benne az áramkörben, nem indul a motor.
Szia
Nem dölt meg véletlen a motor? a borulás érzékelő letilt ha annyira megdőla gép h bukásnak érzékeli, ilyenkor valami gombnyomogatós kombóval lehet sztornózni, illetve 10 éve előfordult h a hátsó ülés alatt jobb oldalon van 1 kb 2x2x2 centis 3 lábú (relé vagy a fax tudja mi) ami valószínű túlmelegedett és elszált csere és kész (ja az volt a tünet h moci leál önindító semmit nem csinált)
Üdv mindenkinek, pár napja vásároltam egy 2006-os Z750-est, viszont a mai napon nem hajlandó elindulni. FI lámpa villog, olajnyomás van, check körbemegy, indítógombra viszont semmi. Másodkulcsal sem. Hibajelenség még, hogy az 'üreset' nem jelzi a zöld lámpa, holott abban van a motor. Innen elindulva a kitámasztóra terelődött a gyanú, kitámasztva az előbb leírtak, viszont felhajtva, de akkor is csak ha a kuplungkart behúzom, forgatja a motort, de el nem indul. A leírtak alapján mi lehet a probléma kulcsa? Kitámasztó kapcsoló?
Előre is köszönöm a segítséget. (Hibakódot nem tudok olvasni az ezres módszerével, itt nem működik.)
Szia.
Van Leo,Arrow,Gpr és Mivv.
Ha érdekel 70/3179083.
07.09-től vagyok elérhető ez ügyben.udv Pali