Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Megnézem mennyi az annyi
Szia
Sokan sokfélét használunk, én Agip 10w60 motorcycle olajat szoktam rakni régóta minden motoromba,
megfizethető és eddig soha nem volt gond vele
Többnyire hit kérdése.. Én raktáron tartok Bel-Ray, Castrol, Eurol, Ipone, Liqui Moly, Motorex, Motul, Putoline, Repsol, Valvoline, Spec-X, JMC olajakat, aztán a vevő választ mit locsoljak bele.. :-) Aztán a hite eldönti jól választott-e...
Z750 Gen1 (2006) első ülés kényelmetlen számomra. Van akinek lenne egy donor ülése eladó? Azt megcsináltatnám.
Esetleg márka / típus amit szoktatok? :) Vagy ez megint hitt kérdése? :D
636 teleszkóp gyárinak megfelelő olajjal jobb lesz.
API SG vagy annál jobb...
találtál teleszkópszárakat?
Z750 2006-ba milyen olajat érdemes önteni? OK, hogy 10W40.
Sziasztok! Van tapasztalata valakinek bitubo progresszív rugóval első telóba egy Z750Sbe (2006)? Nézem a gyártó honlapján és adják hozzá a 20W-s olajat. Nem sűrű az kicsit? ŐSszel mikor bejön a 10 fok szétrázná a jó magyar utakon az agyamat. Nem maradhat a 10W olaj? Továbbá Hyperpro vagy bitubo rugók között minőségi különbség??
Sikeresen elborult.. Kilyukadt a dekni a váltónál
Még jó h lehet kapni...
Nem szabadna mérhetően fogyasztania, ha csak nem hajtod folyton nyélen illetve nem kopott a blokk...
hali
Kérdés..Z750 ABS 2008..olajfogyasztás ..Tapasztalatok? 36ezret gurult a vas!
öhlins van 70-ért
Üdv.

Valakinek van elfekvőben Z1000 2003-hoz kormánylengés-csillapítója?

Köszönöm
2006-os Z750-én gyengének érzem a féket. Valószínű gyári betétek vannak még benne. Tesztekben is gyengének írják a fékeket.
Lehet rajta valahogyan segíteni? Ha betét csere javasolt, akkor mire? Illetve ha más vetétet rakok bele, akkor nehogy a tárcsákat nekiállja megenni.
Z750 hez keresek felső teleszkóp szárat 2004-2006ig
az enyémet nem eszi a piros bremi
Szia.
Van doboztartó konzolom dobozzal.
Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Sziasztok! Ma lettem tulajdonosa egy Z750 2006-nak. A 4. motorom GS500, és 2db SV650 után. Hol lehetne jó áron búkogombát/csövet, és doboztartó konzolt beszerezni?
A motorral milyen problémák szoktak lennei, amire érdemes odafigyelni?
zx10r 2005-ös hátsó rugóstag érdekel valakit? 15,000 Ft, első szériás Z-be egy az egyben passzol. 24,000km van benne, kifogástalan állapotú.
Üdv ! ! ! Valakinek van ilyen műszerfal mögötti idom?
Szia.
Van bontva több Z is.Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali