Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv ! keresek z1000 2009-től hűtő takaró idomokat, eke idomot, elsősorban nem töröttet.
Eladó szeretett motorom, 3db kulcsával.
960.000-
Gyártási idő: 2006.01.
748ccm, 110LE.
Műszaki érvényessége: 2020.02.

2 hónapja történt olajcsere, hűtőfolyadék, fékfolyadék és teleszkópolaj csere, új gumikat is kapott. A motorban riasztó van, bár soha nem használtam. Ezen kívül Barracuda plexi, fém fékcső elöl, sport kuplung és fékkar, tükör emelő (gyári tükröket is adom), kis indexek, valamint 1 hónapos Dominator sportdob +db killer (gyári dobot adom hozzá), utasülésen Triboseat csúszásgátló. Hátsó doboztartó konzol megegyezés kérdése.

Próbakör feltételhez kötött.
Üdv.

2003-as Z1000 motoron a tank alól/előlről zörgés hallható.

Kizárólag 2000 fordulat alatt és magasabb fordualton 7-8000.

Szelephézag idén lett beállítva, vezérműlánc és feszítő jó.

Szokott lenni valami rezonátor a szívócsőben? Létezik, hogy onnan jön a zörgés?

Egyébként teljesen hibátlan a motor.

Köszönöm
Bocs rengetegszer volt téma , javaslom használd a keresőt és ha valamit nem talalsz azt írd be,
de szerintem nem lesz ilyen
köszönöm, 0-ról kell össze rakni egy z1000-t
Sziasztok.
Biztos volt már kérdés de véleményt szeretnék kérni 2008 vagy utáni z750-ről.
Nem ismerem a típust de nagyon tetszik és lehet egy ilyet fogok venni.
Köszi
Itt megtalálod a robbantott ábrákat:
https://www.kawasaki.com/Parts...
üdv ! keresek 2009-2010 z1000 szerviz manualt vagy robbantott ábrát a motorról. jöhet ide is. köszönöm.
Érdekelne 2008-as Z1000-re Biondi plexi. Pont passzol a kisplexi 4 csavarjával. 4 éve vettem valahol Bp-en, egy iparudvarban, bontott és új alkatrész kereskedőnél. Már nem emléxem, hol. Valakinek rémlik? Köszi
Sziasztok! A Képesmotoron keresztül 3 nap alatt elkelt.
De jó lenne ha leírnád pontosan a rázkódást pld:Az egész motoron végigfut csak az elején csak a hátulján csapkodja a kormányt a kezedből mert amiket cserélték azokból ítélve az elsejével van gondod bár láncot is cseréltél ezért nem értem. Mindenesetre a plexit levenném róla pláne ha nem gyári vagy van plusz magasító rajta lehet a szél remegteti és 5-6-ban mivel kisebb a fordulat nem egyenlíti ki oly mértékben a rezonanciát vagy még jobban felerősíti. Már jártam így de nekem cibálta a kormányt is.
Ha remegést érzel az lehet azoktól amit felsoroltak de lehet a váztol is ha törve volt a motor.
A régi z-Ben tényleg volt remegés de max fura volt de a vezetésben semmit nem befolyásolt.
Valamiért a Használtautó most nekem nem akar szót fogadni. Feltettem a Képesre is, meg a Jófogásra is. Kapaszkodj! A Jófogáson is jöttek be üzenetek és a személyes érdeklődők is, és 2 napon belül. Hát...
Bízom benne, hogy ez nem nekem szól.
Ezen én is látom és ismerősöm is, de úgy működik. hogy vissza kell lépni a főoldalra.
https://www.jarmupiac.com/
Egyébként volt érdeklődő, volt aki meg is nézte, ha igaz, holnap viszik. Ez akkor igaz, ha múltidő lesz...
A járműpiacos link nem működik.
Használtautóra és képesmotorra tedd fel.
Kicsit bővebben: 2008.10. havi, 36800km, Akrapovics, sortlégszűrő, zselés ülések, stb...
Sziasztok, eladnám Z1000-esmet. Jelenleg a Járműpiacon, Startaprón és a Jófogáson van fent
Helló mindenki :)
Z750 (2008) -ra keresek hasidomot felfogatókkal eggyütt.
06/20-529-3490
Köszönöm.
Ha egykerekeztél a gumid is lehet rossz.
Az enyém ki kellett centírozni a lendkereket. A zx9r-é is jó bele.
Hello
Elnézést az elözö hozzászolàsomhoz én is alig tudtam értelmezni,annyi helyesiràsi hiba volt benne
Kerék csapágy is volt cserélve màr,telora nem gondoltunk mivel csak 11ezer km van benne.
Tesztelve lett ugyanabba a sebbeségbe és fordulat tartományba is.érdekes modon 4ik e nincs rezonancia,5-be màr enyhe ,6be nagyon,kuplung is szét lett szedve annak sincs baja,
Sziasztok!
Keresek Z750s-re fejidomot,lámpát, tartó konzolt.
Ha valakinél lapul esetleg kérem jelezze .