Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Robis!
Majd igyekszem , de te lehet hogy elöbb megismersz a koponyákról .
Integessetek bátran .
FIGU
De esőbe sajna nem megyek, mert csúnyán megfáztam .
Hali FIGU, ok én olyan negyed 11-re kiérek a kicsi zöld Z-vel. Egy fekete Z és az enyém egymás mellett lesz. Könnyű lesz megtalálni, 400 motor között.
Szeva mindenki!
Mivel a topik kicsit punnyadt körbenéztem a többin .
Húúúúúúú nagyon gáz , csak találomra olvasgattam, de nem semmi.
Bár lehet, h csak lokálpatrióta vagyik, és ide húz a szivem , talán elfogult is .
Minden esetre jobb itt .
Robis, holnap remélem nem esik, akkor elszaladok csak a gyülekezőre.
Csá FIGU
Hali, Steve, azért erre a 20 euróra ne igyál mérget. Én már rendeltem onnan, pl emelőszettet is, + két hasidomot. 20 000 pénz volt. És egy dobozban volt minden. De a minősége az rendben van.
Hali mindenkinek!

Akit érdekel össznépi gurulás lesz Pestről Velencéig!

További infó:
http://www.motorozz.hu/main.pl...
na megnéztem és ricambi-nak van shopja ebayen is....
egy emelőszettet 20euróért postáznak MO-ra
nekem mindenképp kell olyan első-hátsó emelő szett (z750 2006 hoz)
mennyibe lenne?
Lefekvés előtt kaptok még egy viccet is:
A nagyi megkérdezi a nagypapától: -Szerinted vegyek fel meltartót? A papa nézi egy darabig,töpreng,majd így szól: -Hát elég nagy sár van kint!
Hát ja tegnap este óta, csak Te írtál ide. Mindenki motorozott? Csak én vagyok ilyen lekvár?
Üdv mindenkinek!
Csak azért írok, mert alig találtam meg a topikot .
Joccakát .
FIGU
Hát jó éjszakát Urak és Hölgyem.
Fém fékcső topik:

kiállításon:
Danger Bikesnek van standja 25% kedvezményt adnak asszem mindenre de amit én vettem arra tuti :-D
rendeltem tőlük fém fékcsövet most ha megharapdálom magam akkor sem tudom megmondani milyen márkájú de jót olvastam róla motorosujságban ..... majd ha eszembe jut megmondom....

25% kedvezménnyel volt 17 ropi 2 7 en belül küldik futárral....

hali
Csutka nem ismered a viccet , pedig alap .

Istan azt mondja Ádámnak a teremtése napján,
- Ádám van 1 jó, és 1 rossz hírem.
Ádám: - ?
Istan: - A jó az h 2 fontos dolgot adtam neked, eggyik az AGY, másik pedig a FAROK.
Ádám: - mi a rossz?
Isten: - az h nincs elég véred h egyszerre mind 2-tő működjön.

Még is megpróbálja minden férfi.
FIGU
Ma voltam kiállításon nemroszz nemrossz... nagyon sok durva gép van plussz szilkon csöcsök minden mennyiségben .
A KTM stand a legdurvább sztem iszonyat gépek..... érdemes felnézni nézelődni... :-)

Plussz kawa Z1000 hófehér piros kombinációban ááááááá :-D nagyon komoly.....
Plussz a 2008-as Z750 is nagyon kafa nekem a 2007esen nem teccik a fémszínű buzizás a törzsön sorry akinek olyan van...

igazából minden szép és jó :-D Talma motorja is ott van meg egyén nyalánkságok Stoner ducatija

pedrosa hondája

brutál na... mennyetek :-D

üdv
Legfrissebb infom: Apr. 12. Kawasaki nyilt nap a Kakucsringen.
márkába milyenek 110
Erdekes, a nemeteknel nem a lanyok miatt mennek az emberek motorkiallitasra. A hetvegi kiallitason legalabbis nem volt egy darab se, megis dugig volt. Mondjuk en nem is hianyoltam...
Hali,

110e a kétrészes, 150e a kombi.
Egyébként nagy szenzáció nem volt, bár ennyi szép mocit és nőt ritkán lát ember fia egy helyben.

Üdv
Valaki volt ma kint a kiállításon berik és arlennes ruhák mennyibe mennek
Hali Emil!
Persze, hogy lehet ,
bár én ezóta nem forszírozom amióta azt mondta a madár h ragasszam a plexire a baromja
na mind 1 lehet
FIGU
A motoros autopalyamatricat veglegesitettek.
Hali Király!
Ismét csak leborulok elötted, remélem a jövőhéten találkozunk, addig tartsd evidenciába a fékcsöveket is légyszives .
Természetesen én is csak előre gondoltam a fém csöveket, meg valami irdatlan magas DOT számú olajat
volt már olyan, h felforrt az elsö fékolajam másik gépen
esetleg a csőcserét megejthetjük nálad, mennyi olaj kell 1-2 deci
a képen úgy látom most is fém fékcsöved van, nem ? vagy már kicserélted?
kíváncsi vagyok a hasidomodra is élőben, bár nekem a másik jobban tetszik képről, kercsúbbnek tűnik
Csá FIGU
Szaztok megtudnátok mondaní, hogy mocíra lehet e még ótópája matrícátkapní men nék fel a kíállításra. kőszí.
Sziasztok!

Hát igen igen,össze kéne sztem várni,h kinek mi kell és egybe,nekem ráér,mondjuk 1 hónap múlva kb meg kéne ejteni a bizniszt!

Szal, SZÓLJON AKINEK EMELŐ VAGY HASIDOM KELL A ricambi oldalról!


Sztem bőven jó lenne,ha legalább a postaköltséget elengedné! Már tök faszán járnánk !


FIGU!
FÉKCSŐ :

Én lecseréltem a gyárit egy normális fém szettre(csak elöl) ,hátul teljesen felesleges sztem,max esztétika!

Fényévekkel nem lett jobb,de sztem megéri,sőt abszolút! Nem lesz belőle egyujjas ,de sztem nem is gáz ha véletlen beparázik az ember fia,akkor nem megy ki alóla hirtelen a kerék!
Ha gondolod én oda adom neked az enyémet (15 papírért, asszem majd 30volt újonnan,spiegler gyártmány és TÜV bizonylatos,DOT szabvány) magyarul mondva nem az összeszerelős gagyi,hanem a préselt gyári. Feketék a fittingek és szintelen gumírozású a cső!

Azért adom csak oda,mert az új futóműmhöz rövid lett,muszáj lesz vennem ninjáét!


Üdv
Hahó jaj de jó!
Hát a új nagy Z-n azért sokkal jobb a fék mert radiális a felfogatása , ez jobb hatásfokot eredményez, /a munkahengereké egyforma aszthiszem/ .
De én aszt mondom, h fékből és nyomatékból sosem elég .
Úgy is minden fejben dől el /egy átlag motoros tapasztalatot figyelembe véve/,
motorozhatsz 200 Le-rős motorral, verseny fékekkel ha van hozzá ESZED,
ha meg nincs akkor csak idő kérdése a dolog és nyilván a 200 Le-rő csak lerövidíti ezt.
Köszi a közbenjárást, és a póstaköltség elengedése ötletnek sem hangzik rosszul.
FIGU