Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! keresek Kawasaki z1000sx-emhez (2011) Kipufogo-hoz 2 bowdent ami mozgatja a szelepet valamint oldal doboz tartót!! elöre is kösziii
Sziasztok. Eladó a gèp ha èrdekel valakit. 30 905 1117.
Benne van csak nem túl részletesen. Ha megvan az angol service manual akkor erre a kifejezésre keress rá benne: Camshaft Chain Removal
Sziasztok!
Tudna vki vmi anyagot ajánlani a '04-es 750-emhez vezérműlánc cseréhez pontos adatokkal,esetleg leírással?
Autókon szoktam,de a saját mocimon kéne majd télen,és ez az első kétkerekűm,nem állnék neki nagy arccal,szívesebben felkészülnék.
A sima Service Manualban ugye ez már nincsen benne. Előre is köszi.
Sziasztok,
van itt köztetek székesfehérvári, vagy Fehérvár környéki Z 750 tulaj?

Köszi
sziasztok

2008' évjáratú z 750-re keresek Puig bukógombát
Használd a keresőt, 2-3 havonta felmerülő kérdés
Röviden nincs tipushiba, megbízható motor, és van itt pár gép amiben akár 100 000 km van gond nélkül
Elado z 750 ,több darab is
06209352002
Tisztelt Tagok!
Motorvásárlás előtt állok és a választásom a Z750-re esett. Azt szeretném megtudni, hogy vásárláskor mikre figyeljek oda, mennyire megbízhatóak ezek a motorok és hány km az a futásteljesítmény aminél még megéri megvásárolni. Kizárólag 2007-ben vagy azután gyártott faceliftes modelleket néztem.
Köszönöm előre is!
Sziasztok 2005-öd Z1000-hez keresek PowerCommandert megvételre ha valakinek van elfekvőbe!!
Elado 2010 es z750 olasz papiros 1.350.000ft tel 06209352002
Elado 2007 es z1000.szinte gyári állapot valos km 1.600.000ft
Magyar papiros tel 06209352002
Ujszerű motyók eladók.
TRW szett 200euro
Tükör 50euro
Képek a dobrol .
Eladó sportdob , osszekotocsovel együtt . Nekem 2007 es z750 en volt . Szép állapotban . Ár 15000 Ft .
Sziasztok,
Eladó lenne ez a rendszámt ábra tartó indexekkel együtt. 2007-2008 750 1000 es Z re. 15000 jó magyar forintért.
Szia!
Jelcsát keresd!
Üdv!
2004-es Z750em vízhőfokgomba csatlakozóján a vezeték "kimozogta" magát,kontaktos. Tud vki egy lecsíphető másik bontott csatit vhol,hogy ne kelljen vezetékköteget cserélnem?
Előre is köszi
Üdv,
Ezt egy úgynevezett "decat"-csővel szokták helyettesíteni, ami kiváltja a katalizátort, hogy ne kelljen szétbarmolni a gyári középdobot.
Ezáltal a kipufogórendszered "nyitottá" válik, ami azt eredményezi, hogy típustól függően vagy a gyári elektronikát kell átíratni, vagy powercommander (esetleg más típus: Bazzazz FI-Tuner) segédelektronikával az üzemanyagrendszert hozzá kell állítani a megváltozott folytási-viszonyokhoz. Ellenkező esetben akár komolyabb károsodás is érheti a motorodat( szelepbeégés, stb.) Erről a nálam tapasztaltabbak tudnának nyilatkozni. Tudomásom szerint ilyen esetben a lambdaszondát is ki szokták iktatni valami arra alkalmas "istennyilával"
Pontosabb információkért érdemes leeht megkeresni a "Powercommander" topicot, esetleg azon belül az AGO-Motors-t, akik ezzel foglalokznak.
orulj az angollal, bar pont ilyen vasam nem volt, de amikor haver vette a gixert olyan felreforditasok voltak benne hogy orom volt nezni...kb mintha google translate-el forditottak volna.
Sziasztok!
Bocs,hogy ide írok ! most vásároltam egy Új Z300-ast (utolsó darab) és nem kaptam hozzá magyar nyelvű kezelési útmutatót , külön kérésre kaptam egy linket ahonnan az angol nyelvű verziót le tudtam tölteni , szerintem minden Magyarországon forgalmazott termékhez járna , esetleg tapasztalat aki már vásárolt új kawasakit? Köszönöm
Szia.Hogyha megvan még az ülrető szetted,az volna a kérdésem jó lehet-e a 2006 os z750 hez, aki 81kw os 110LE-rős. Hogyha igen. Tudnák érte 12000ft-ot adni. Hogyha el tudod küldeni. Címem Hegedűs Mihály 5903 Orosháza-Rákóczi telep Lenkey utca 67. Köszönöm.
Üdv mindenkinek! :) 2010 es Kawasaki Z750 milyen fékbetéttel volt szerelve gyárilag? Szinteres vagy organikus?
Üdv keresek z750 2007-2012 ig fejidomot ,sérült is érdekel
06209352002
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy nyitott kipufogó van a motoromon "Z750 08" és olyan tanácsot kaptam hogy a katalizátort szedjem ki belőle, kíváncsi lennék hogy itt kinek hogy van megoldva ez a dolog és milyen változásokat lehet érezni átalakítás után..

Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv!