Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pirossal megallsz a kek meg mintha fakockákat szoritanal a kerekhez.
Az én stílusomat tökéletesen kiszolgálja a kék is. Eddig se és ezután se fogok határon motorozni. De egyébként szerintem nagy különbség nincs közöttük, legfeljebb az, hogy ez utóbbi jobban kopik.
Na és fékhatásban volt valami különbség vagy ugyan olyan jól fogott a kék brembo is? Sokan azt mondják hátra elég a sima betét előre pedig szinteres kell.
Nálam piros Brembo volt benne mikor hozzám került. A fékhatással nem volt baj, de egyszer csak elkezdett nyikorogni a hátsó. Utána olvasva több helyen is azt írták hogy szereti a tárcsát kajálni ez a betét, így a csere mellett döntöttem. Ey jó ismerős segítségével újra Brembo lett, csak ez most kék és Carbon Ceramic névre hallgat. Érezhetően puhább, de inkább ezt cserélem mint a tárcsákat.
Ki milyen első fékbetétet használ? Márka illetve szinter vagy organikus? Milyen lehetett a gyári esetleg olyat honnan tudnék szerezni?
Sziasztok

Kawasaki z750 08’ keresnék reális áron fekete színű üzemanyagtankot
Helló
Tudja esetleg valaki hogy van e különbség a 03-06 és a 07< Z750 kuplungház ( vagy mi a pontos neve ) között?
Köszi
Sziasztok,
Keresnék 2007-s Z750-hez bontott utas ülés alatti jobb oldali idomot lehetőleg zöldet. Ha valaki tud iylet kérem jelezze.
Köszi!
Sziasztok!

Keresek 2005-ös Z750-re sportdobot,lehetőség szerint "E" jelzéssel ellátva.
Ha valaki megválna tőle,kérem jelezze.

Üdv
Sziasztok! Használt rövidített gyári kipufogó eladó z750-hez (04-06).
https://auto.jofogas.hu/budapest/Roviditett_Kawasaki_Z750_gyari_kipufogo_88800507.htm
Köszi a tippet. Ismerek is valakit megkérdezem elvállalná é.
Köszi
Aliexpressről vettem zselét, belefaragtattam a kárpitosommal, és elég sokat javított, plusszba rakott bele szivacsot, hogy a zselé alatt még legyen kb 15mm szivacs...
Szerintem nem hűlhetne vissza, apró gázzal mentem ma kb 30km-et, nekem üzemi hőfokon volt. Szerintem egy kicsit átereszt a termosztátod.
Hali! Teljesen normális! Te is fáztál, a gépnek sem volt túl meleg.
üdv mindenkinek! Tavaly nyáron vettem egy 2010 es Z750 et. A kérdésem a következő lenne: Mentem ma vele egy kisebb karikát és a vízhőfok menet közben 60 - 65 fok között táncolt, amint megálltam ment följebb is. Normális ez vagy túl hidegen jár így a motor és termosztát csere kellene neki?
Helló
Csináltatott már valaki komfortosabb/zselés ülést a Z-re? Nem ilyen plüssfotel jellegűre gondolok mert az kurvacsúnya. Csak az eredetim már nem kényelmes.
www . steelhorsemotor .hu
sziasztok,

Van valakinek elfekvő jobb oldali lábtartó/hátsófék konzolja 2005-ös z750-es hez?
Szívattok, hogy minden alkatrészhez külön kell ajánlatkérőt küldeni...
Z750 gen1 hasidom.

ELKELT!
Z750 gen1 hasidom, eke idom. Új, tartó lemezivel, ezüstre fújva.
14.000-Ft
Posta / futár megoldható.
Szia!
Az utaskapaszkodó csavarjait kell kicserélni a közepen lévő csavarokra, és ahhoz rögzíteni a táskatartót...
szia tudnál küldeni képet rola?? a tartórol??
Szia. Érdeklődnék,hogy meg van-e még az ültetőszetted? Előre is köszi.