Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló
Ilyet vennék ha lenne valakinek eladó
2003-2006 Z750 baloldali idom
Köszi
köszönöm.
Hali! KAWASAKI Z 1000 (ZR 1000 - DAF), 41x54x11. Nekem ezt a méretet dobta.
üdv mindenkinek ! 2010-es z1000 első telószimering méret kellene, ha valaki tudná megköszönném.
Esetleg ha valakit érdekel! https://www.kepesmotor.hu/moto...
Üdv. z750 hez keresnék visszapillantó toldót, ha valakinek lenne ötlete, illetve fejidom plexit, meg köszönném.
Köszi a tippeket. Állítólag van kedvezményem a gumisomnál rákérdezek az árakra. Illetve érdekelne gyári tükör ( pár ) a 2006< Z- ről. Köszi
Sziasztok. Z750 re keressek visszapillantó toldót, ha valakinek lenne tapasztalata más módszerre, hogy a rövid tükröt, hogyan lehet hosszabbítani, megköszönném.
Keresnék még fejidom plexit, ha lenne valakinek vagy tudja hol lehet venni.
Köszönöm.
Szia!
Nekem a Power rs vált be. Te leszel a határ, meddig mered dönteni :)
Bridgestone s22!
Köszi. Erről a pirelliről elég jókat irnak szimpatikus. A sima rosso-ra gondolsz vagy a rosso corsa-ra?
Michelin Power RS, Metzeler M7 RR, Pirelli Diablo Rosso
Helló
Ajánljon már valaki sportmotor gumit a Z-re bitte. ( kivéve a continental ) .Túrasport van rajta, de szeretném a motort magabiztosabban döntögetni majd idén. Köszi
Szia!
Nekem így volt módosítva.
A -1+2 áttétellel, a Z750-nél nagyon brutális!
Picit többet forog, de azt kárpótolja neked majd a morossága!
Köszi, közben megtettem..
Keresgettem kissé. a fő kérdés az volt elég-e a lánc mérete.
Azt olvastam, ha hátul kettővel nagyobb, akkor még elég a gyári láncméret.
Így hogy előre is kisebbet teszek, biztos jó lesz.
Baszki a válasz fele lemaradt,
szóval ha elöl 14 hátul normál akkor elég,
de keress rá a forumon sokszor tárgyaltuk
Szia
Szerintem nem, elöl 14 hátul normál is elég durcás, akkor elég
Használ valaki első szériás z750-en tank kapaszkodót (kínait)? Ha igen, megosztaná, hol vette?
Köszönöm.
Sziasztok!
Ha a z750-re 15 és 43-as gyári méretű lánckerekek helyett 14 és 45-öst szeretnék feltenni, ahhoz elég a gyári 112-es szemű lánc?
Köszi a válaszokat!
Z1000 MRA bubis plexi 10-13évj-hoz 12eft-ért.Érd:zolimotor@gmail.com
AP Racing, ajánlom!
Járt már így más is, szerintem nagy különbség van a gyártók között is. Nem tudhatjuk milyen anyagból a tieden a tárcsa, az enyémen is vélhetően más az összetétel. Hogy melyik betéttel dolgozik ideálisan csak próbálva derül ki. Mondjuk nálam nincs akkora tapasztalat, én csak a nagyon szart venném észre.
Hatra a boltos ramdumalta az organikust,konkretan telitalpal allva nem tudtam blokkolasra birni,ha ez megeg olyan lesz mint az uveg.Inkab megallnek es veszek tacsat,de szerencsem van,valami űranyag lehet mer 46e szinteres uzem utan szemmel lathatatlan a kopas rajta.Igy saccra kibirja 100 e igy.Az meg 15 ev,60 evesen meg ha ra birok ulni orommel fizetem az uj tarcsakat.
Az is lehet, de ahogy én használom még nem tapasztaltam különbséget. Az hogy vészhelyzetben mit mutat, nem szeretném megtudni.
Előre ezt gondoltam szinteres EBC - t. EBC FA142HH. Többen dicsérték.