Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Sportdob van rajta?Ha igen azért...szokott még a benzinszivattyú szűrő picit koszos lenni.....
Szia, megvan még, 30/2605048
Sziasztok. Z750 2004 es évjáratú motorom, alapjárattól, gázadásra apró torpanást hallok. Könnyen indul, hidegen, melegen, kipörög, tehát egyéb problémát nem tapasztaltam. Injektorszinkron megoldaná a helyzetet ? Nemrég vásároltam.
Udv. Hűtő takaró esetleg megvan még?
2003-as z1000-hez keresek hátsó kereket, esetleg párban is vennék.
Hello, megvan esetleg még a szűrő? Ha igen, mennyi lenne az ára? Köszönöm
Sziasztok, 2007-es Z750-esem van és hiányzik az a kis műanyag takaró idom, ami a két ülés közt van, az aksit takarja. Ha van valakinek kérem irjon emailt rám, árral és képpel. Köszönöm

superstar86@freemail.hu
Eladó kawasaki F 0024 (z 750 , z 1000 , stb...........) 0 km-es új első felni , csapágyakkal , 3,5x17 méretben. 0630 8-34-kilenc -23-kilenc
Sziasztok. Kawasaki új ruházat eladó Féláron.
Eredeti termékek, bontatlan csomagolásban.
Sbk csapat téli sapka ár: 7500Ft
Sbk csapat baseball sapka ár: 7500Ft
Krt cső sál: 3000Ft
Krt kapucnis pulcsi méret: M; L; XL; ár: 14000Ft
Krt polár pulcsi méret: M; L; XL; ár: 14000Ft
Tel.:30/9068005
Személyes átvétel Debrecen- Nyíregyháza útvonalon megoldható, máshova posta ok.
Sziasztok, van egy-két eladó alkatrészem, ( hűtő takaró, plexi, sportszűrő, zx6 teló, 7000 km-es motorblokk, nem papíros. üdv, Sanyi
Ilyen hasidomot keresek!
Halihó! Megmaradt K&N légszűrő, bontatlan. Z750 2004 - Z1000 2003-2009. Ha valakit érdekel. +36203477966
Sziasztok

Érdeklődnék,esetleg valakinek lenne 2008.első fényszóró bura eladó?
Sziasztok
A hátsó féktárcsa belsején van körbe valami kis lemez, tudja valaki hogy mi az illetve mi haszna?
Sziasztok
A hátsó féktárcsa belsején van körbe valami kis lemez, tudja valaki hogy mi az illetve mi haszna?
Köszi a válaszokat.
Egy bontott feszab a ricsi bontóban szerintem nem nagy pénz. Beszélj vele van-e most neki. Ha igen érdemes kipróbálni.
Sziasztok
Bocs a késői reakcióért de úgy néz ki elkeltek a dolgok. Köszi mindenkinek.
Szia érdekel komplett adnál egy teló számot köszönöm
Szia. Itt nem sok levegőt kap az biztos... Azt szeretném kideríteni, hogy a melegedés ok vagy okozat. Ki kéne próbálni egy másik fesszabályzóval, hogy az mennyire melegedne. Az a baj, hogy ahhoz nagy, hogy a hűtő előtt legyen... Nem takarja semmi, furán nézne ki.
Szerintetek a fesszabályzó egyáltalán letilthatja az ecut?
Eszembe jutott nekem is, de miért csak melegben?
Szia. Köszi, ha kiderül egyértelműen a hiba akkor kereslek.
Hali!
Az üléspúp érdekelne, ha megvan még! :D
Helló
Eladnám a következő alkatrészeket.
Az üléspúp 6ezer ( nem aliexpresszes ), a rendszámtáblatartó az irányjelzőkkel és a kormánysúllyal 6000Ft.
Köszi
Bármelyik kawa szalonban megmondják.