Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha gondolod szívesen megadom a számom és beszélhtünk ha tudok valamibe tanácsot vagy véleményt mondani szívesen teszem. Látom bácsmegyei vagy lehet hogy még közel is vagyúnk hogy lázsd közelröl az sx-szet. Nekem már volt az elsögenerácios és most a fejlettebb második generácios van.
Nincs FB-m.
Szia. Messengeren irj rám és küldök meghívot ha így megfelel. Hegedűs jász mátyás.
Hol találom ezt a csoportot? SX-re váltok év végén és lennének kérdéseim.
Köszi a választ előre is.
Helo! Én az enyémen úgy csináltam meg,hogy erősebb szivacsból vékony csíkokat vágtam.Azután két oldali ragasztószalaggal felragasztottam végig az illesztéseknél.Ezt kb már három éve csináltam,azóta tökéletes.
Milyen szalagra gondolsz?
Meg kitömködésre mit használják?
Persze. Elkoptak az illeszkedő részek. Rakj alá szalagot, valamivel tömködd ki.
Üdv mindenkinek. Valaki találkozott már olyannal hogy 2005-ös z750s fejidomja zörög fordulaton
Szia. Mar elkeltek.
Üdv mindenkinek. Most alakitottúnk Kawasaki Z1000sx csoportot mert sx csoport még nincs. Szívesen várjuk az új tagokat.
Köszönöm ha megemlititek z1000sx ismeröseiteknek.
Koszi
Hali! A komplett szett elkelt!
Sziasztok, 2009 -es z1000 re keresek zselés első-hátsó ülést, lehetőleg nem csúszósat
szia, dobok megvannak még?
Sziasztok, Ültetnem kellett a motoron 2 cm-t mivel nem ért le a lábam teljesen. Így kb 130mm lett terheléssel a motor hasmagassága.
Valakinek van tapasztalata ültetéssel kapcsolatban? Elég-e a ez a 130mm-es magasság?
valakinek hátsó sárvédő? 10.000
Sziasztok. Eladó egy szinte új Z dzseki.
2-3alkalommal használt párszáz km van ben még bogarat se igen látott.
Kawasakinál 174.000 volt
M-es kb 170-180 közötti emberre jó 70-85kg között.
95.000.-
Eladó Z750, z1000, z800 több darab is tel 06707733595
Szia,
Bocs nem szívatás, de amikor feltettem a kérdést még nem volt itt egy szinte teljesen megegyező. Van egy moderáció minden egyes írásom után ami van hogy 3-4 hét mire átmegy a szűrőn.
Azt nem írtam hogy az SX verzión gondolkodom, de gondolom arra is érvényes hogy megbízható.
üdv ! dob elkelt ?
Kedves Peti
Nem szeretnélek megbántani, de ez szivatós kérdes vagy tényleg nem olvassa senki a fórumot
sajna amúgy is eleg döglött szóval ha nem szivatás csak szimplán nem olvasod, a hozzászólásod alatti 3 pont erről szól
Van itt 1000 es 750-es is 100 -150 ezer kmel gond nélkül, normál karbantartás mellett
Sziasztok,
Erősen gondolkodom, hogy veszek egy Z1000-est. A 2011-2013-ig széria az ami igazán tetszik. A kérdésem az lenne, hogy milyen ismert hibái vannak a szériának vagy vannak-e egyáltalán hibái?
Válaszotok előre is köszönöm.
Üdv. Peti