Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menet közben úgyis csak egyfelé forog, majd nem kottyan. Nyilván nem századra illesztik azt a tuskót..
Z1000 kormánylengéscsillapító szet eladó 2003-2006 Z1000, Z750 ,de a következő szériához is jó.
Vadonatúj, nekem a kormányemelő miatt nem fér be.
Érdeklődni a 30-9424-532 számon lehet.
Sziasztok. Mióta kiszereltem a hátsó kereket gumizas céljából, azt vettem észre hogy ha ülök a moci és lábbal megguritom előre ill majd hátra kattan és mozdul 1-2mm-t a feknyereg a konzollal együtt. A tartokinzol a lengovillan lévő sinbe benne van, de van az a 1-2mm kotyogas. Tapasztalt e valaki hasonlót? A kérek meghuzva a megfelelő newton al., tavtartok a helyükön.. Szerintetek?
Hétvégén raktam egy tartót össze nyeregtáskához. Ha kell kép küldök.
Hello!
Én így oldottam meg a hétvégén. 4h munka, 1500 ft anyag. Festés még hiányzik.
Jó barátom csinálta, de már nem foglalkozik vele. Ha ilyet akarsz akkor max beszélünk vagy lejossz lemered stb. Egy hátsó keretem van pluszban, már a grill rács.
Szia Pintrb!

A givinek van oldaldoboz tartó konzolja:
Köszi fisi, F.jani, F2!!! Köszi mindenkinek!
Ez nagyon szuper! Te készítetted vagy vetted valahol?
Szia!
Keress itt olyan embert akinek a motorján ott a konzol!
Utána már csak egy ügyes lakatos ember kell aki arra a mintára megcsinálja neked.
A rögzítő kit pedig a Shox-nál bárhol kapható.
Tuti féláron meglesz végén.

https://www.shox.hu/givi-beles...
Így!
Sziasztok! Ismét falakba ütköztem oldaldoboz tartó konzol ügyben. F.Jani által ajánlott srác szegedi és két hétre levinné a motort, ez sajnos nem járható út. Esetleg tudtok valakit Budapest környékén aki még foglalkozik ilyesmivel?
valamit elrontott a 2005-öst összeraktuk a használt hengerfej tömítéssel és nem volt baja...
Sziasztok
Kawasaki Zx10r 2008,szelepszárszimeringes lett nagy gáz adásnàl füstölt,kerestem egy jó precíz szerelőt kicseréltettem gyárit tettünk bele,már 3x szedi szét,mert hengerfejtömítésnél egy bizonyos ponton fénylik az olaj,2x mikor újra szétszerelte,meg síkba lett köszörülve a hengerfej,ismét új tömítés gyári ez már a második összerakta nyomaték kulcsal,és sajnos Ugyan ott megint fénylett az olaj,most 3x szétszedi vékonyan pásztázza,ez megoldás lenne,vagy tud valaki tanácsot adni mit lehetne vele még csinálni!?tiszta ideg én is meg a szerelő is.....
Remélem tudtam segíteni!
Nem 2 fillérét dobálják...Hát azért köszi!
Szuper! Köszi, ezzel a verzióval élek akkor. Givi konzolom már van hátsó dobozzal, csak most felmálháznám a vasat
Szia!
Konzolba vele vedd fel a kapcsolatot!
Profi az ember.
Dobozt már nem lesz probléma választani, bőségesen van hirdetve!
+36202614429
Petya
Hali! Ilyen van: https://www.hepco-shop.de/en/m...
Nem olcsó a konzol, a doboz árakat meg inkább nem is néztem... Vagy "B" verzió, hogy veszel valami givi konzolt dobozokkal emberibb áron és átalakítod a tartót. :D
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy Z750S-re hogyan tudok oldaldobozokat rögzíteni? Kerestem a típusspecifikus konzolt a givinél de nem találtam.
Ha van kedved hozzá össze is futhatunk egyszer és akkor élőben át tudunk beszélni pár dolgot a motorral kapcsolatban.
Add meg a számod privát üzenetben és akkor egyeztetünk mikor és hol.