Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresd meg te!
Te tartozol vele mert még nem ért ide! Addig a problémád !
Biztos vagyok benne,hogy nem adtad fel!!!
Már tízszer ide kellett volna érnie!
Asszony elküldte, kérd el a postástól! Gondolod kell nekem 2 lekopott kínai lábtartó?!
Mikor vagy hajlandó küldeni a lábtartókat amivel tartozol?
Igen természetesen. Standalone ecu a gyári helyére csatlakozik. Immo-t nem figyeli bármilyen kulccsal indul a motor. Előgyújtást, és benzinlevego keveréket is tudod állítani.

Ugyanitt 4 db. gyári zx10r dugó (34,000km) jó állapotban eladó. Csere érdekel dupla bubis plexire.
Udv. Ez milyen elektronika? A benzinlevego kevereket tudom programozni?
Sziasztok. Nagyon keresek ZX10 2006-2007 (kék) befecskendezot és Power Commandert. Koszi
Sziasztok!
Zx10r (04-05) évjáratú motorhoz keresek komplett pályaidom garnitúrát.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Rendszeresen pályamotorozok csak kawasaki motorjaim voltak eddig (600ccm) most feljebb lépnék az ezres kategoriába.
Kérdésem 04-05 vagy 06-07 széria a jó választás jelenleg egy 07-es 600 asom van, kizárolag pályán használnám a motort melyiket érdemesebb venni pályára (futómű,fék,váz,blokk) minden téren. Köszönöm.
ignitech programozható motor elektronika eladó. 04-05-ösbe biztosan jó, szerintem az egyel fiatalabba is.
Szia Pl tőlem
Sziasztok 2006 os ra honnan érdemes bukógombát rendelni ?
Helló, mennyibe kerülne 2006-os tízeshez villa szimering?
Dupla bubis plexi esetleg 04-05-re?
Sziasztok! Zx10r (04-05) évjárat
Gyári,verseny és bontott blokk (komplett váltó,blokk fél,dugók,vizpumpa,stb....)
Verseny generátor!
Gyári verseny elektronika (21175-0073 4Z15)kábelezésel együtt (mindent kezel)
útcai használatra is alkamas
Magyar papíros sérült váz (javítható).
Első villaszárak új szimeringekkell
Hátsó rugóstag ,féknyergek,mikron sport dob bitubo kormány lengéscsillapító Konzolal, stb....
Rengeteget alkatrész.
Érdeklődj!
Minden kérdésére szívesen válaszolok.
20 527 2973
szia
irtam privatban
Sziasztok! Eladó ZX10R 04-05:
- Pályaidomszett (30e)
- Healtech iQSE gyorsváltó (35e).
Továbbá 1 blokk minden alkatrészével, deknikkel együtt szintén ZX10R 04-05höz. Bontva vagy egyben.
Szia!
Köszönöm, már sikerült vennem.
Szia!
Nekem lenne egy bitubo kormány lengéscsillapító
Konzolal együtt 60 ezerért!
Köszi szépen az infót. Bátran vehetek ilyet az a lényeg Hát a sportmotorok nem a nyomatékukról híresek azért de kárpótol a magasabb fordulatszám
A legelső pár száz darabot visszahívták mert belebegett a szelep de ez már nem aktuális. Nincs jellemző típushibája amennyire én tudom. Alul kicsit nyomatékszegény.
puig zx10r 2004-2006-ig sötét plexi újonnan eladó. 15 e ft irányár.
NO:1 !!!!!
Üdvözletem!
Kérdésem a következő motorral kapcsolatba lenne. 2011 es kawa. Tud e esetleg arról valaki hogy lenne valami típus hibája az adott modellnek, vagy bármi nyűgje. Úgy néz ki egy ilyen lesz a következő motorom így minden tanácsot szívesen fogadok vele kapcsolatban
Szia! Írtam e-mailre neked!
Szia!
Engem érdekelne a pályaidom garnitúra.
Képeket tudnál küldeni.
Email címem bamotis@gmail.com.
Helyileg hol lenne?
Előre is köszönöm.