Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszteletem Kawások!
Érdeklődnék akinek van tapasztalata 2006-07es kawasaki zx10r-ről elláthatna tanácsokkal mert gondolkodok egy ilyen vásárlásán. Van e valami tipikus hibája amire érdemes figyelni vásárláskor. Magáról a motorról is mit lehet tudni nagy vonalakban
http://suchen.mobile.de/fahrze...
Ez lenne a kiszemelt. De nem vagyok tisztába nagyon vele hogy némelyiken van gyárilag matrica elöl oldalt hátul valamelyiken nincs. Ezeket csak ledobták vagy készült olyan is ami sima snassz Tapasztalatokat szívesen fogadom esetleg mért ne vegyek vagy mért igen Utánajárnék inkább mert nem szeretnék szart venni
Köszi előre is
Nem tortent semmi, csak szeretnek venni egy blokkot. :-)
mi történt?
04-05-hoz keresnek komplett blokkot. Akinek van ilyesmije, az ne tartsa magaban.
Szia ment a pm!
Keresek és vásárolnék!!!

még balos tükröt
Üdv.

Kawasaki zx10-r (2005) keresek vezérműlánc fedelet. (kuplung előtti)
balos tükröt. jobbra kormány súlyt.
Te szellemi fogyatékos nem gyanús hogy nem én árulom a motort de ott a telefonszám hìvd fel vegyél revansot internethuszár meg mosd le a szúnyogokat a sisakodról mert kacatul nézel ki
Sérülésmentes állopot, értelmezni kellene a ...........!
Akkor miért van a hirdetéshez odaírva, h sérülésmentes? Még anyádat is letagadnád, h eladd a szarodat... Gondolom kifizetted az üzemanyag költségét ha már átbasztad...
SoS! Keresek!
2005-ös Kawasaki Zx10R Ninjához komplett blokkot! 06 70 503 8954
Tegnap vettem egy 2007es GSXR-t, papirokkal. Nem almodoztam. Vettem. Nem ismersz...
Álmodoznak az emberek. Ha tényleg lenne pénze nem 2007-es motorokat nézegetne, hanem 15-16-osokat.
Nekem is eladó lesz a zx10 de magyaroknak meg se hirdetem, a ducatit is külföldre adtam el. Kellene a brembo, öhlins persze minden a legolcsóbb ár alatt.
Szia Feri,igen,nem azt az árkategóriát céloztam meg vele,de ha valaki igényes és van pénze is rá,hátha beleszeretnek
üdv. eladó kawasaki zx 10 r 2006-2007 hez a képeken is látható komplett nagyon keveset használt eredeti kipufogórendszer. csak egyben eladó !! ár alku nélkül 45 eft. érdeklődni inkább telefonon ! 06 20 négy 62 -8237 pestmegye.
Zoli, az árát azt már nem is merted irni, a tiédért biztos adna 990 et, de hát annak nem annyi az ára! :)
De ha tudsz 2007-től 1000-es pályamotort amibe legalább öhlins van és nem utolsó sorban van papirja kulcsa szerintem nyugodtan oszd meg a fórumokon mert az sok mindenkit érdekelne és a legfontosabb hogy sérülésmentes legyen 1millió alatt,pont az ilyen kalandorok miatt vittem be kereskedésbe mint te
Szia,nekem ven egy eladó 05-ös zx10r-em,az tuti sérülésmentes,mondjuk nem full pályamotor,
Én nem emlékszem rá hogy beszéltél volna velem meg arra sem hogy én árulom arra végképp nem hogy sérülésmentes az én számból elhangzott,javaslom hogy új motort nézegess mert pályamotorban még sérülésmentest nem nagyon láttam pedig lehet többet láttam mint te elég gerinctelen amit itt művelsz,de ha ekkora okos vagy azt magyarázd el nekem hogy a te motorodban amit szerettél volna beszámoltatni miért nem volt alvázszám?
De ha van pénzed motorra, akkor miért van alvázszám nélküli motorod, ami ugye szart sem ér!
A serulesmentes motort hirdetni es egy szarra baszott motort arulni nem igazan faor dolog. Meg akkor sem ha versenyzo vagy...
Kifizettem volna kpben is. Ha jo lett volna. Holnap megyek masik motort venni... vannak elvarasok es van ra penzem is. Koszonom
Azt azért tedd hozzá hogy kellett volna csak nem annyit akartál ráfizetni ami meg volt egyezve és azt is hogy az alvázszám nélküli motorodat is be kellett volna számolni,vegyél németországba pályamotort olyat amivel még nem estek el,elvárások vannak csak arra nincs pénz
2017. 02. 15. 22:33 PeterTuri
Sziasztok. Egy kis tapasztalatot szeretnek megosztani veletek. Egy ideje szemeztem mar egy epitett palyamotorral, amit a nemet versenypalyakra szantam volna magamnak. Masodik motorom lett volna, van mellette egy Triumph Speed Triple gepem utcara. A kinezett masina egy Kawasaki ZX 10R volt 2007es evjarat. Tobbszori telefonbeszelgetes, emailezes utan megkaptam a kert infokat a motorrol. ( toresmentes, jo allapot, ohlins teleszkopok elol hatul, power commander, palyaidom, stb. ) Megbeszeltuk, hogy nemetorszagbol utazom erte es ha minden ok termeszetesen nyelbe utjuk az uzletet. Kozel 1000 kmes utazas utan... a tulajdonos arra sem meltatott hogy koszonjon. Egy igazi bunko volt... a kereskedo sraccal beszeltunk vegul, a tulaj azonnal lelepett amikor odaertunk. A toresmentes motorrol roviden:
Szanaszet heggesztett tank... de valami okadek modon,
Torott segedvaz,
Leszakadt huto,
Sziloplasztal kikent oldaldeknik,
Femreszelek szinte mindenhol a blokk feluleten,
A kipufogotol elolvadt hatso fekolajtartaly,
Gyakorlatilag egy osszehanyt motor... 990ezerert...
Egy fos.
Kb mint a tulaj. Korrekt ember, korrekt hirdetessel...
Zx10r 2004 évjárathoz kinàlok eladàsra gyàri fékrendszert felújító készlettel 95% os fékbetéttel nissin föfékhęngerrel 80 ezer Ft