Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ddt500 nak olvastam a teszt le írást jól hangzik nekem vérprofi versenygép kell
Amúgy nekem a 05ös meg az utána lévő tetszik a 2008 as se csúnya de olyan kicsinek tűnik
Én is elkezdtem nézegetni a 10eseket sajna már az én 7esem elég öreg nem bírja már a bükki tempót :D De elgondolkoztam a gsxr-en is de azért inkább még is ninját szeretnék de tapasztalatokat én is szívesen meghallgatok össze hasonlításokat stb
Csá tükröm van új szerű 8eft
3 hete nem ezen a helyen volt hírdetve,előző tulajt ismerem!
https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-10_r_ninja/kawasaki_zx-10_r_ninja_garanciaval-11295005
Üdv!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja-11278319

Ezt valaki nem ismeri véletlenül?
nem hirdetem,vettem egy 2011 utánit,csak a 05 ös nagyon a szívemhez nőtt.30-9112745 a számom,ha kérdésed van.elmondok róla mindent
,igen,ez is egy szempont,nekem meg a külső fontos,hogy megtettszen,aztán,hogy a teszteken mit írnak,az nem érdekel.
vannak szebbek de hát az sc59-es hondámra is mondták csúnya aztán végén mindenki megszokta Hirdetés van róla? Képek információk?
egy 05 van nekem,újonan vettem,21000km!
Szerintem sikerült a legrondább tizest kinézni,az előtti és az utána lévvő is sokkal jobb,legalábbis kinézetre biztos,de ha neked ez tetszik,akkor ne haragudj meg
Igen jól nézett ki. Én is azt hittem meglátjuk ugye új motor hamar feldobjuk azt cső. Oldalán feküdt amihez érdekes és röhejes történet társult már itt gyanús volt. Innen onnan hiányoztak csavarok váz körül. A kuplung darabos volt igaz 2 olajcsere történt eddig a motorba szervíz szerint szóval a sok állás és szerintem olajromlás se segíthetett sokat rajta. Plusz az egyéb apróságok. Összességébe foglalkozni kellett volna vele többet de nem bíztam benne így ott hagytuk mert tuti megbántam volna ha elhozom. Ha esetleg tudna valaki patika motort 1.8-max 1.9ig azért jelezzen Igényes vagyok az a baj így nekem sok apróság is elveszi a kedvem egy motortól
Nem mondanám hogy hirtelen nyomna egy nagyot inkább egyből alulrol is tol és fent még megugrik , váltója az nem egy finomszerkezet az tény de szokható :) azabaj hogy már 11 éves motorok jót k*rva nehéz kifogni kevés km vel ha igen azt is aranyárban mérik :/ mondjuk 5200 euro alatt én sem válnék meg az enyémtől pedig 42000 van benne :) de ugye állapotot nézünk nem kilométert :D
Elnézésedet kérem , de engem kíváncsiságból érdekelne, hogy mi volt vele a gond ?!
Kemény! Pedig jól nézett ki nagyon a képeken...
Üdv!
Hát nem éppen olyan volt amit állítottak róla egy két dolgot elfelejtettek mondani így ott hagytuk. 2350 km feleslegesen De nézegetek tovább de ennyit nem utazok többet motorér. Amúgy ennél normális hogy 4-től hirtelen bassza alád az erőt? váltója se az a finom darab. Fék is nyúlós sokáig kell behúzni hogy elkezdjen történni valami :D Kutakodom tovább hátha rá lelek valami jóra is végre
Látom már elindultál azért leirom amit nekem tanácsoltak amikor nézegettem az enyém :) szelepfedél tömítésnél szokott könnyezni az olaj nekem is cserélték azóta jó esetleg a tekercs elég benne az kicsit húzósabb összeg az enyémben 42 ezer km van szeretem már alulrol megvan benne az erő egy fémfékcső szett nem árt rá :)
sok sikert!!!
Üdv!
Ma indulok megvenni ezt A km valós beszéltem a tulajjal
https://www.autoscout24.de/ang...
Nézzél itt szét.
otomoto.pl
Azért mert végig gondoltam és nem költöm el összes pénzem motorra. Másra is kell. Így egy ilyennel is bőven ellenék. De ha valakinek van eladó motorja 1,6 körül ami tényleg patika jelezzen bátran. Túl sok szart láttam már
Szia,
Szerintem ennyiért már az újabb verziót is tudsz venni. Az nagyon jó.
Nagyon leadtad, múltkor még 2011-est nézegettél.