Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jön :D
jön a műszaki vizsga ! ?
Sziasztok! Valakinek van elfekvőben 2004 és zx10r első indexpárja?
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Jól emlékszel !
Még mindíg meg van,ha a gyári versenyelektronikára gonsolsz!
Hozzad kerult az ECU?
Szia! Elkelt, piggypack lenne, azzal tudsz turbósítani és lambdát is kezel.
Lehet rosszum emlekszek, de regen mintha arultal volna egy race ECU-t is 04-05 ZX-10R-hez. Az megvan meg esetleg, vagy mar elkelt reg?
Sziasztok!
2 db. ZX10R eladó.
Az egyik 62000km-s gyári blokkal ,a váznak nincsennek papírjai de adok hozzá egy magyar papíros sérült vázat ami a blokkhoz tartozik (javítható)! 
Ára 700ezer Ft.
A másik egy 2000km-s verseny bokk ami egy külföldi papíros vázban .
Tartalék blokk volt nem versenyeztek vele csak be lett járatva. Ára 950ezer Ft.
Lehet választani,hogy pálya idommal vagy sérült gyári idomokkal!
Minden kérdésre szivesen válaszolok!
Érdeklődni a 20 527 2973 számon.
pirelli sc1 megoldotta a bajomat. 1,7-en ugyanott ugyanolyan melegben szuperül működött. Tempósan már az eleje is jobban dolgozik. öröm boldogság.
Szia!
Köszönöm a tippet!
Sajnos a gyáritól nekem hosszabb kell 5cm-el, így mindenképp gyártatnom kellett de ez sikeresen megoldódott.
Köszönöm az ötletet még 1x!
üdv: M.
Hello urak . 2005 os zx10 r em ledadog . 8 ezerig kiporgott az elejen most mar annyira sem . Ha teljesen rahuzom a gazt , mintha fulladni kezdene , keves anyag pl. Valakinek tapasztalt , otlet ?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja-11572057

lessétek, vigyétek...
Az a baj, hogy nem ismerem ezt a keveréket. :( Szerintem medium-soft az meg nem hinném, hogy elmelegszik. Sőt én csak úgy téptem meg gumit, hogy túl puha keveréket használtam a hidegben. Melegben sose téptem, legfeljebb nem tapadt.
Nem szoktam paplant feltenni, főleg nem ilyen melegben. Kakucs, szinte utcai aszfalt. Kisebb nyomáson még jobban elmelegedne nem?
Az bosszantott, hogy máskor gyorsabban mentem és akkor se lett oda a gumi. Teszek fel pirellit újra.
Mondjuk én az 1,6-ot sokallom. De nem hiszem, hogy attól lenne ilyen. 1,4-1,5 között menj vele.
Hát más nem nagyon lehet.
Futómű?
Hát akkor ez nem a hőmérséklet miatt volt. Melegítő volt fent? Melyik pálya?
Szia!Hivd fel a momo 96 kft-t.Nekem a motorhoz (honda cb 500) nègy nap alatt küldtèk a kuplungbowdent ugy hogy nekik sem volt raktàron.Tipusazonost küldtek pofátlan jo àron!!Egy telefont megèr szerintem.
NTEC 4955. Kb. 32/46 fok.
Milyen keverék? Hány fok volt?
Tibi ez mitől lett ilyen? kr108, 1,6bar. Máskor jobban szoktam küldeni, kb. 20 perc alatt kicsináltam, utána nem is tapadt. A másik oldalán körömnyi darabok hiányoztak. 2013-as gumi most ment először. Lehet köze a +3 fogaskerékhez?
Az 20/527-2973 számon lehet érdeklődni!