Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először takarítsd ki. Cserélj ki benne mindent.
Illetve az első fékkel kellene vmit kezdeni majd mert katasztrófa nekem!Brembo felső munkahengert mondtak meg R1nyergeket
Sziasztok!Tudna vki segíteni futómű beállításban!Valami nem oké!Telszkópok takarítva és új olajjal feltöltve!Mit hova,merre,hányszor kell csavargatni?És szeretném a testsúlyomra hangolni!Előre is köszönöm
Ha láttad hogy egy okádék kívülről. Miért vetted meg?
Szasztok! Van egy Shoei NXR "S" zöld sisak eladó. Ha valakit érdekel, keressen.
Szia! Van gyári kawa olajam ha erekel www. steelhorsemotor .hu
Keresek 17-42 új 525-ös lánckereket 2005-ös zx10-re.
Gyári plexim is van
Nem hiszem, hogy itt sok 2016-os moci lenne de a Motul300V 15w50-el nem nagyon lősz mellé.
Üdv!
Ha érdekel valakit puig sötét füst színű plexi 06-07 Zx10R-re. Motoron sokat nem volt kb 1000 km így hibátlan állapotú. Ár megbeszélés tárgyát képezi.
2016 ZX-10R be milyen olajat tegyek, 10w-40 Motul 7100 van most benne, sokat megyek pályán. Fuch olaj lehet rosszul írom vélemény ? Kawasaki szervízbe is csak találgattak.... 10-40 írja könyve, csak érdekelne egy két tapasztalat milyen tegyek bele legközelebb 6000 km jelenleg
Gyere le nézd meg!
Hun az új motor?
Oda kellene vinnem nekem is
Nekem pedig sose kötöttek bele semmibe!!! ..vittem teljes rendszerrel,rendszámtábla világítás nélkül és nem volt gond!...
Ja.. kell kormánycsutka is
Elmúltak a szép idő, aki azt mondja áááááá nekem sose kötöttek bele, nooo majd a következőnél pillázik ha visszadobják a vasat.

Vezetőséget lecserélték, az új góré megköveteli a műszakin a szígort. No meg hát így több is folyik be.
újra idomos lesz a madár pár óráig
sőt neki vissza kell építeni az idomokat , mert a gyári állapot idomos tehát megkövetelhetik azt is. vége már az alakítgatásos időzaknak, vagy szerelsz és vissza alakítasz vagy nem lesz vizsga. eredetit kérnek mindenhol, sőt havernak a zx9-be a tükörben is E betűt kerestek, az már mindegy hogy utána megy a polcra és vagy áll megint 2 évet és porosodik a következő vizsgáig vagy adás vételkor kéri a sz új tulaj vagy eladó. van olyan haver aki 2 évente vissza alakítja idomosra a bicajt majd újra fighter lesz belőle . a h-d fesztiválnál a bejáratnál strázsáló nyomorultak csak annyit böktek rá mikor meg állt a bejáratnál hogy : na bazd meg....
Kürtöt nekem soha nem nézték
Nekem még nem kötöttek bele, pedig az olasz lecserélte elől-hátul. E betű benne van és működik kb ennyi érdelelte őket eddig, a kiput viszont minden alkalommal lefotózzák + fékpad + világítás és kürt.
Persze hogy képesek.... Még amúgy is szorongatják őket is egyre jobban
Idomok megvannak már
Ez most komoly? Képesek belekötni az indexbe is? Motoron elméletileg kézzel is jelezhetem az irányváltást, vagy az már nem szabályos?
akkor idomot is keresned köll mert a zx10r beépített indexes !