Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2018 jan 1-töl kampányfogás van!!!...a külföldről behozott járművekre elengedik a forgalmi díját,a törzskönyv díját és nem kell vagyonosodási illetéket fizetni!!!
Mindenkinak az újabb kell!
Ha esetleg valaki szeretne egy jó 10-est! 17050km! Jelenleg sok extrával! Akár extrák nélkül is eladó! 2m illetve extrákkal 2,38m! Az extrák értéke kb 700000ft. Kipuffogó rendszer,pcv,plexi,ülés púp,stb
ők már a 2011 utáni modellre pályáznak. lacinak is az van neki is köll
Tavasszal lesz másik ha eszt megveszik. Ha nem,akkor ez marad!
Hogy hogy eladod? Ennyi volt?
Sziasztok!
Ha valaki szépet,és jót keres!
https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-10_r_ninja/kawasaki_zx-10_r_ninja_auto_csere-11802290
Eladó 04-05 ZX10R Scorpion slip-on szép állapotban, ha érdekel valakit akkor itt személyesen!
Jobban tetszik az egyel újabb azt szemeltem ki. Igaz néha azért gondolkozom hogy nem kéne de ez ilyen Aki megveszi jól jár vele rendben van a gép
Hát ez nem tartott sokáig.
Üdv!
Rendszámtartó és a puig plexi már nincs meg. Eladó lett a gépem hátha keres valaki jó motort!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja-11833241
Írtam
Üdv, Gyuresz46 a rendszámtartóra mondasz egy árat, Tibor
Sziasztok! VENNÉK!

Keresek saját részre motort, Hayabusa után egy jobb túrázót, vagy az alábbiakat. 2000 utáni érdekel, 500-999 között.
Yamaha Fazer, R1,
Suzuki S Bandit, Gsxr 1000, Hayabusa
Esetleg hasonló sor négyesek, más gyártóktól.
Interneten én is tudok keresni, ár alattit keresek.
06209194144
Sziasztok!
Egy két apróság eladó 2006-07 es zx10r-hez. Puig füstös plexi alig használva. A gyári plexi viszont új motoron még nem volt. Akit érdekelne bármelyik keressen nyugodtan.
Üdvözletem
Sziasztok! Hátha vki keres egy szép deknit :) '04-05
Üdv.
Tudsz egy arat mondani h mennyibe kerül?
Eladó ZX-10R 2008-2010 eredeti BODIS kat kiváltó!
nÁLUNK VAN
Hello. 2005-ös géphez Gyujtotrafot milyen árban lehet venni es hol?
Ezt a kört tettük meg szombaton!Volt ahol 180at is mentünk ,de csak rövid ideig!130-140 szokott lenni a tempó!
120-nál?
Egy kérdés még Power Commander észrevehető változást okoz?Fogyasztásom szerintem tökéletes 5.7-6.1volt a hétvégén!Kíváncsi lennék,hogy mit tud!
Ma megkérdeztem!100ezer forint a gyári szett cserével a Kawasaki- ban!Bírja még egy darabig!ősszel szerintem elviszem és akkor megkapja!