Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawa zx10r'04évj.- tól újszerű féknyergek új fékbetéttel eladó 40eft.tel:06-703696737
Üdv! Gyári dob eladó katalizátorral.
Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék. első telót szimering cserére hová tudnám vinni ahol korrektül csinálják meg, valamint milyen és mennyi olaj kell bele száranként ?
Szia.Légyszíves hivj ezen a számon,ha azóta nem beszéltünk:20-310-33-59.Üdv.
04-05-ös ZX 10R Scorpion Slip-on szép állapotban eladó! Érdeklődni privátban!
Sziasztok!
Okmányok nélkül ZX10R(2005) hobbi célra eladó!
Bejáratott 200km-s verseny blokkal szerelve(verseny generátoral!
Olajak,betétek,szürők cserélve!
990000Ft
2000-s évjáratól suzuki swiftet beszámolok vagy audi a4,a6 kombi főleg quatro 2006-tól motorhibásan,sérülten érdekelhet!
Minden kérdesre szívesen válaszolok!
20/527 2973
mi az ár a váznak?
Bocsánat,ami lemaradt:ugyanebből a motorból eladó sérült váz magyar okmánnyal,eredeti gyári számmal,eredeti gyári plakettel,valamint a hátsó lengővilla.
Sziasztok !
Eladó néhány bontott alkatrész ZX 10-R 2004-es motorból.
Blokk 34.000 km-rel,első + hátsó kerék tárcsákkal,Walter Moto sport lábtartók,tank,White Power hátsó gátló...stb.
Tel:20/310-33-59.
Zx10r '04évj.tól cumók eladók.tel:06-703696737
Szia!
Írtam privátba de nem reagáltál rá!
Nekem lenne 21175-0073 ecu, kábelezéssel együtt!
Nem tudom ,hogy aktuális még!
Ma délután láttam Veszprémbe egy 2016-os 10-es, nincs itt a gazdája? Most láttam élőbe először, gyönyörű , megnézném közelről is..
Üdv! Valakinek esetleg gyári új plexi?
Ez sajnos nem az, amit keresek.
bocs 0017 az nem az
üdv ! nekem van a 0073-as
Sziasztok, van esetleg valakinel elfekvoben 21175-0044, vagy 21175-0073 cikkszammal ellatott ZX-10R ECU? Koszi!
Szia! Nekem van hozzá www .steelhorsemotor .hu
Sziasztok, szeretnék segítséget kérni 06-07-es ZX 10r hez teljes idom szettet keresek, előre is köszönöm. Széles utat mindenkinek
Üdv! Ha valakit érdekel eladó egy 98-10r komplett fej-jobboldali idoma az alján kis idomsérüléssel amúgy teljesen ép gyári,a fülek is épek 15000ft plusz postaköltségért 06302033403
Teljes sor kb. 20-25 pénz. Gyári állapotban jól működik, minden fordulaton erős.
Sziasztok!
Idén februárban vettem egy Kawasaki ZX10r 2005 -ös motort. Előtte R1em volt így nem igazán ismertem ezt a típust, de kb azért tisztában vagyok vele. Egészen sokat sikerült gurulni idén nyáreon szóval 1 gumiszettet sikerült is elhasználni teljesen. Remélvén hogy van köztetek tapasztalt ezzel a típussal kapcsolatban aki esetleg ért is hozzá, így gondoltam megkérdezlek titeket egy általam tapasztalt nagyon furcsa dologról a motorral kapcsolatban. Mikor megvásároltam teljesen szét lett húzva a motor, cserélve benne minden ami szezonra kell illetve rendbe lett rakva ami kétes volt vagy rám kellett szabni, viszont észrevettem hogy az injektorban a másodlagos pillangószelepsor hiányzik. Erősen gondolkodtam rajta hogy ennek így ebben a formában mi értelme volt, mivel gondolom hogy tuning céljából sikerült elkövetni ezt a merényletet, de létjogosultságát nem látom, ellenben alacsony fordulaton iszonyatosan gyér a gázreakció, vélhetően túl sokat kap. Van valaki valami ötlete, hogy ezt így miért sikerült az előző tulajnak kivitelezni a motoron, illetve érdekelne az is hogy vajon be lehet e szerezni valahonnan külön másodlagos pillangószelepeket, vagy ha ez ügyben tenni akarnék kénytelen lennék cserélni a teljes injektorsort? Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm!