Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A némi plusz rezonanciát én egy rendszerrel és PC-5-el simítottam ki!..Aztán semmi hangja nem volt!
Helló!

Zörög majdnem mind sajnos. Sőt a 2008-10ben is ez a gyújtáskapcsoló van. Enyémben is hallatja a hangját 3500-5000 között. Itt némi plusz rezonanciát vesz fel a váz. De nem a lefogatócsavarokkal van baj, azok leszakadófejűek, nem jellemző a lazulás. Én nem akartam bántani, nehogy valaki meggyanúsítson a motor eredetével kapcsolatban... Vettem egy hangosabb kipufogót és eleve füldugóban motorozok, úgy engem nem zavart. A zárat viszont szerintem egy szakember kitudná hézagolni és némi kenőanyag. Minimálisan zárspray is javított rajta. Mondjuk ezekkel a motorokkal normális kezek között ez az egyetlen kellemetlenség. Én szemet tudtam hunyni felette. Lehet tavasszal elviszik az enyém, de ha mégsem, akkor valószínű leszedem én is.
Köszönöm!Ünnepek után ránézek
Lehet az összehúzató csavarja lazult ki.
Szét kell szedni meg kell nézni.
Sziasztok!Olyan miatt èrdeklödök,hogy van egy 2006 zx10-em és a gyüjtàskapcsolonál valami rezgés hallatszik kb 4000-fordulattól.Meg tudja mondani valaki mi lehet és,hogy lehet orvosolni.Köszönöm előre is.Tuti a gyűjtàskapcsoloból jőn mert ha menet közben alányúlok rátartok megszűnik.
Elfelejtettem még valamit!Pályaidomból fejidom érdekelne még de csak ha ki van vágva a helye a lámpának!Ha lenne egy ép darab.Köszönöm
Hali!Keresek a tizedeshez jobb-bal oldali taposót és váltókart!Valakinek esetleg van elfekvőben?A vas 2004-es.
Sziasztok!
2db. ZX10R (04-05) motor és alkatrészei egy vagy bontva ,eladó ,cserélhető beszámítás lehetséges !
Elsősorban autó vagy komolyabb óra érdelne!
Érdekődni 20 527 2973
igen, ugyanaz
Szia!
Miért adod el a motort?
Illetve miért csak 04-05-ös 10-esre "cserélsz"?
Annyival jobb volt?

Üdv:
Máté
Sziasztok! Hátha valakit érdekel.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Sziasztok,
2006-07-es zx10r-hez keresnék pályaidomot.
Ha valakinek van eladó kérem jelezze.

Köszi!
Üdv!
Valaki meg tudja nekem mondani hogy 2006-os zx10r gyári plexi jó e a 2006-os zx6r-hez is?
Szia,45000ft.
Szia inkább hivj ,ha komolyan érdekel
Szia
Természetesen az egész motort ellenőrizni kell.Engem elsősorban a futómű,kormánycsapágy,féktárcsa,felni,érdekel!Szervizt intéznék én,amennyiben esedékes lenne.Milyen papírjai vannak,forgalomba helyezés?Hol van helyileg e gép?
Kösz
Szia a motor sérült javítani kell .közutibalesetben vett részt ,én biztosan ellenőriném az első futoművet ,kormánycsapágyat biztos cserélek ilyenkor ha jo ha nem ,kerék sulyozás ,tárcsa ellenörzés ,stb stb stb a motor ára ebben az állapotban 900.000ft +adok hozzá tükröt,indexet,kuplungkart,és elvileg van egy első lámpám is hozzá. Ha én javítom idomokkal ,festéssel,olaj,légszürő,stb stb 1.100000 ft
Sérülés nem befolyásolja a normális müködését ?Ára mi lenne?
Köszi
Sziasztok,
Eladnám 06-07-es évjárathoz passzoló Bodis full titán kipuff rendszeremet. Ára 250e huf. Helyileg Miskolc.
Egy arat irsz ra esetleg?
Sziasztok.ZX10R 04-05 évjárathoz hátsó felni eladó,féktárcsával együtt
Eladó 2006 sérült zx10r vagy alkatrészt keresek hozzá. A motor olaszországbol származik 25.000 km futott közuton érd 06209352002
Üdv
Sziasztok!
ZX10R (04-05) bontodik !
Komplett blokk olaj szűrő cserélve(magyar),3db.váz egy sérült de javíthatómgyar,egy épp angol ,egy épp okmányok nélkül,segéd váz,jó futó művek ,sérült idomok ,pálya idom,öhlins és bitubo kormány gátló konzolokkal ,
Brembo féknyereg pár, gyári verseny elektronika kábelezéssel (útcai használatra is alkalmas),
blokk fél ,váltó,sport kipufogók,stb....
Érdeklődj nincs minden fölsorolva!
20 527 2973
Sziasztok!
Két ZX10 R (04-05) évjárat eladó pálya idpmmal!
Az egyik magyar okmányokkal 850ezer.
A másik okmányok nélkül verseny blokkal950ezer.
Érdeklődni 20 527 2973