Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a Félsvédék mind a hárman azt vettek. Talán a Balogh Csabi is de abban nem vagyok biztos. Valaki már rá is szórt 3 millát!
magyarország jobban teljesít: ma halottam hogy ide a környékbe 3 db zx10RR vettek most.
Sziasztok!
Eladó bontva 2db ZX10R(04-05)!
Minden gyári alkatrész van!
Ezen felül veseny blokk,verseny elektronika,pálya idom garnitúra,kormány gátlok konzolokkal (öhlins és bitubo),rozsdamentes trioval yoshimura komplett redszer,titan akrapovic rebdszer sérült de javítható,micron sport dob összekötő csővel,mivv sport dob,brembo féknyergek,stb.
Érdeklődni 20 527 29 73
Ha érdekel az idom a számom:06202883877
Szia!
Sérülésmentes?
Mennyiért válnál meg tőle?
Köszi!
2006-2007-os ZX-10R-hez eladó 1db gyári zöld farokidom
2004-2005-os ZX-10R-hez DynoJet PC III USB elado. 40.000ft.
Sziasztok!
2006-os zx-10r-hez Akrapovic karbonbdobok(bilincsek,csavarok)+hozzá való power commander 3!
200.000ft egyben!
Tel:+36706315227
Sziasztok !
Eladó ZX-10 R 2004-es motor sérült váza,magyar okmányokkal (forgalmi,törzskönyv),forgalomból véglegesen kivonva.
Ezen kívül:2 db hátsó felni,menesztéssel,féktárcsával.
Légy kedves csak telefonon érdeklődj:20/310-33-59.
Köszönöm.
Szerintem simán vehető!
Csak dobokat akkarok cserélni.De a Raptor az jó?
Hello!
Csak dobot (dobokat) cserélnél vagy komplett rendszert? Ha kiiktatod a lambda szondákat akkor szerintem egy PC nem árt. Illetve természetesen egy (kettő) lambda szonda ellenállás is kelleni fog hogy ne villogjon a piros...
Sziasztok.Szeretnék a 2006-os tizesemre sportdobot tenni.Kinéztem a Radreptort.(Raptor)Jòl néznek ki,meg jó az ára.Tud valaki valamit ròla?Jó dobok?A gyáriakat csak le kell cserélni és kész is,más teendő nincs?Elektronika vagy valami hozzá állítás.
Sziasztok !
Eladó White Power hátsó gátló.2004-es ZX 10R-ben volt,előtte GSX-R 1000 K5-ben.
Kiválóan működik.
Ajándékba 1 db jó állapotú hátsó slick gumit adok (értéke 15.e Ft).
Debrecen-Budapest között,az M3-ason ingyen el tudom vinni részedre.
A kép csak illusztráció.Viberen tudok képet küldeni.
Légyszíves csak telefonon érdeklődj:20/310-33-59.
Köszönöm.
Sziasztok.04-05 zx10 hátsó felni eladó,szép állapotban,gyári fényezéssel,csapággyal,féktárcsával
Ha ráértek télen tisztítsátok ki az injektorokat és egy szinkron sem árt.
Eladó ZX 10 R 2008-10 pálya akatrészek, komplett pályaidom, GB Racing deklivédők , Valter-moto lábtartó szett, LSL zöld bukó gomba, gyári fogaskerekek! És 2004-05 ZX 10 R hez Skorpion slip-on összekötővel, és pálya faridom! Érdeklődni privátban!!!
Sziasztok !
Eladó Kawasaki ZX-10R 2004-es 33.000 km-es motorblokk injektorsorral (olajcsere után 2 héttel sérült a motor)+váltóval(új kuplung lamellákkal)+üzemanyag szivattyúval+vezetékköteggel+ECU-val+3 db gyári kulccsal+gyári teljes kipufogórendszerrel (igény esetén karbon Ixil dobbal).
A motor egyben van (vázban,kerekeken),bármikor indítható.
Ezen kívűl van:repedt váz,de eredeti gyári számmal és plakettel rendelkezik.
Magyar okmányokkal,forgalomból kivont.
Fotókat kérésre küldök.
Légyszíves csak telefonon érdeklődj.Köszönöm.
Sziasztok.06-07zx10-hét gyári bukogombát keresek.Ami a képen is van.
Szia !
Nekem van !
Ha érdekel a számom 20 527 2973
Sziasztok, eladó új, 48-as Kawasaki- Dainese kabát, féláron.

Új, soha nem volt még használva, 100% vízálló, kivehető termó bélés, teljes váll és alkar- könyök protektorral, gerincvédőnek zseb kialakítással. Méret: 48
Ár:35000ft
Tel.:30/9068005
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
Sziasztok.Nyáron nem szóktatok együtt motorozni?Igy zx10-sek-kawások.Jövöre szervezek túrát a magas Tátrába meg ide oda,és szívesen motorroznék több zx10-sel.Hátha egy jó csapat kialakulna.
Sziasztok.Nem tud valaki 2006 zx10-hez zöld színű sérülésmentes(gyári) farokidomot?
Sziasztok! Keresek jó állapotú motorblokkot, vezetékköteggel, minden elektronikával, kipuffogóval, hűtővel. Ha lehet vázban indíthatóan :)