Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 2. generációnál is megmaradt a rugótányér probléma. Én azzal szoptam be.
En eleg regota nyustolok egy 2005-os peldanyt palyan es meg nem volt vele kulonosebb bajom. Hozzateszem, hogy a megfelelo szervizelest is megkapta, nem csak a benzint toltottem bele es a gazt huztam. :-)

A szeleprugotanyer problemarol lehet talalni eleg sok infot a neten. Nem a legjobb design, ami ezekbe kerult gyarilag, ezert szoktak oket ujabbra cserelni. Az enyembe pl. megelozes celjabol a 2008-as rugotanyerok kerultek amikor a hengerfej szet lett szedve. Siman belemegy, semmi egyeb atalakitas nem szukseges hozza.
Sziasztok!Hezitálok 2004-05 zx10 vásárlásán,mert hallottam hogy sok vele a gond,meg egyszer én is megszivtam vele(szeleprugótányér törés)Mennyire gyakori ez a hiba?Mert mondjuk amit én szeretnék az egy második tulajos 30km-rel.Meg ami nekem volt régen az élég csörgös volt.Az összes ilyen,vagy csak én szívtam be vele,mert még az enyémen kívül másikat nem hallottam járni.Köszi az infokat
Szia!
Nekem van egy magyar papíros blokkom!
Részleteket a 20 527 2973.
leírtál mindent. Nekem volt 1-2 éves 2004-es is ami kikönyökölt, 2005-től már jók. Most vettek meg egy 2005-ös vázat tőlem azért hogy el tudjanak adni egy 2004-es motort...
Sziasztok. 2005 ös zx10r blokkot keresek megvételre.
Sziasztok!
Érdeklődnék eladó 2005 ös zx10r blokk után papírokkal.
ezt csak itt németo.ban találod meg... de megkérik az árát, arra készülj..
+ még vedd hozzá hogy belső generátoros. ami egy bizonyos max fordulatra van beállítva, tehát ha olyan elektronikával használták ami kitolja a szabályzás határát akkor jó eséllyel felrobbanhat a generátor a blokkban, érdemes a hangjára is figyelni, mert ha megkopnak a generátor csapágyai akkor a forgórész elreszeli az ellendarabját. igen volt sok hajtókar szakadt és motorház főtengely sérült blokk a szériában. 2005-ös tudok 100000e km feletti futással, hamarabb törnek össze vagy reped meg a vázuk, apropó érdemes tengelytávot mérni és a vázat a benzintank alatt is átvizsgálni, a kerekezett példányok baleset nélkül is repednek.
Sziasztok.Olvastam,hogy a 2004-es zx10 szériába hibás.A szeleprúgótányér hajlamos eltörni.Plusz milyen hibákra kell figyelni ennél a típusnál.Elöre is köszönöm a válaszokat.Mert én már szívtam ilyenel és nem akarom még egyszer megszivni
http://www.grandemoto.com/motorok.php vagy érdemes rájuk kérdezni
nézd, 1000km-t itt is le tudsz tekerni ebben az országban is feleslegesen, hogy meg lásd nem neked valók ezek a motorok. ha a megjelölt ígényekkel keresed akkor jobb ha kifelé veszed az irányt, hollandi belgium német lux. ahol azt kapod amit kifizetsz. lehet többet fogsz kiadni érte, de a megjelölt feltételekkel nehéz lesz házon belül jót találni. egy bérelt kisbusszal váltott sofőrrel nem távolság.
Ez a mobile.de tényleg jó.Köszi
ilyen igényekkel meg sem nézném a hazai kínálatot !
https://suchen.mobile.de/fahrz...
Türelmed legyen és sok szerencséd.
Sziasztok.Keresek gyári sérülésmentes 2005-ős zx10r motorkerékpárt ezüst vagy kék színben.Útcai használatra és csak gyári érdekel max második tulajos
7000km németorszából balesetes motorból való jó állapot kiprobált csendes járás . mivel eladtam a motort igy már nincs rá szükségem tartalék motorblokk volt 2004 es .
Szia papplacko mikori a blokk? Km? Állapot?
Szia hivj fel lesz 06703389099
van
Heló kawsaki zx10 keresek generàtort
Ha valki tud segiteni 06303884576
Heló nekem kelne egy generàtor
Kawsaki zx10 2007 hez tudvalki segiteni?
06303884576