Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8000Ft Gyári karcmentes fékkarral.
Szia!
Felső fékmunkahenger milyen áron van?
Sziasztok!2011-től gyártott 201LE motor alkatrészek eladók!!!Papíros blokk.Váltó nélkül.
130, budapesten
Heló! A felni mennyi lenne és helyileg merre vagy ?
Eladtad a szürkét?
Ha esetleg valakinek keves lenne a kraft a motorjaban, akkor van nehany gyari Kawasaki vekony hengerfej tomitesem 2004-2010 kozti ZX10R-hez elado.
Megmaradt néhány kawasaki alkatrészem olcsón elvihető. 2005-ös de gondolom van ami másra is jó.
Érdeklődni szeretnék van e esetleg valakinek sportdob párja eladó 2006-os ZX10R-hez?
Ez nagyon szép
Sziasztok! Gyári fék és kuplungkart keresek 2017-es típusú ZX10R-re. Köszi
Szia!

Van egy eladó 2007-es egy 2010-es és egy 2015 ös
Szia. Nekem elado lesz a kozeljovoben a 2004es patika zx10-esem
Szevasztok! ZX10R-t szeretnék jövőre. Milyen évjáratot érdemes nézni? Van olyan, amit inkább ne erőltessek ( típushibákra gondolok) ?
1.5-1.8 milliót szeretnék rászánni, ezért régebbi évjáratokban gondolkozom 2004/5/6/7 . Mire érdemes figyelni? Minden infó érdekelne.
saját magam szórakoztatására motorozom, nem szórakoztatok senkit. ha végig nézem a service manualt nem látok winter /summer termosztátot.
Mutasd hogy kell!
nem húzod eléggé neki
Akkor örülök mert felhívtam 2-3 szerelőt azt mondták hogy termosztát csere mert hogy 80fok a normális és szét fog kopni a motor.
Enyém is ilyen, teljesen normális. De ha a You Tube-on belsőkamerás videókra ránézel, mindegyiken ennyi.
Nekem is lement 70-ig, jobb mint amikor az R1 forralja a vizet pályán.
A gyari termosztat sajnos 58-62 fok kozt nyit ki a szervizkonyv szerint, szoval ezek alapjan ez a homerseklet a rendes mukodest tukrozi. Meg akkor is, ha alacsonyabb, mint amennyi egeszseges lenne...
18fokos időben nekem is kB 70ig ment fel
Rendben. Jo keresgelest.
20 a palfon amit szánok rá azért írtam hogy inkább sérült érdekelne