Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali K.istván nekem végi középen fut nem ahogy neked de szerintem veled beszéltem telefonon most szét kaptuk fullra a vázat és akit javasoltál oda felviszem nekik elvileg profin meg oldják
Kivágják belőle az alvázszámot és visszaadják. Jóbarátom ZX6R-en cseréltetett így vázat, a régi azóta is megvan neki. Az újba meg kézzel bekalapálták a régi számát, hót igénytelenül.
Hegesztes vagy az öntveny repedt el?
Németben olyan 500€ körül màr van papiros vàz...aztàn olyan motort csavarozol bele amilyet akarsz...
De megér ennyit az kupac alkatrész?
azt az mit csinál vele kidíszíti a falat
És a régi alvázat lekell adni, a kawasaki kereskedésnek.
Ha jól tudom úgy van a Kawasakinál, hogy küldenek egy új vázat amiben az törött motor vázszáma szerepel. Persze ehhez kell egy létező motor, okmányokkal meg egy Kawasaki szerviz/kereskedés.
hali kawa társak az után érdeklődnék hogy valakinek esetleg hibátlan állapotú kawsaki ninja zx 10r 2005 ös alváza nincs e pappíros vagy esetleg egy másik kérdés hogy lehet vásárolni teljesen új alvázat is azt akkor hogy lehet le pappíroz,ni vagy abba hogy kerül váz szám??
Keresek zx-10r sérült magyar papíros 2007-es mocit.
Kawasaki zx-10r 2008-2009-2010 első teleszkóp párat keresek!
Keresek zx10r vázat, 08-10
Valaki nem kerülget egy komplet első generációs pályaidom szettet?
Szia. Elkelt már.
Már nincs. Vedd meg nyugodtan ha amúgy rendben van.
Kawasaki zx10r

Sziasztok! Motorvásárlás előtt vagyok. Zx10 r 2008 a kiszemelt. 60ezer km van benne. Mire kell figyelnem vásárláskor? Van e valami tipushibája? Köszönöm
hali ez még aktuális ?? ez a kipufantó ejel van benne ?
Üdv, ilyen üléspúpot keresnék kawasaki zx10r 2006-7es modellra, van-e valakinek eladó? Köszönöm
Szasztok,
Megmaradt par dolog, elviheto a legjobb ajanlatert. Zx10 2004-2005.
Fenyezetlen oldalidom
Gyari karcmentes plexi.
Gyari rugok
Eladó kawasaki zx 10 r 2004-2005 évjárathoz teljesen komplett motorblokk gyújtásmodullal, kábelköteggel, injektorral, légszűrővel. ( 06 30 834 -923-kilenc ) Ár megállapodás szerint.
Üdv. 06 os 10eshez keresek bal oldali ram air takarót.
Szia ha kell van hozzá kormány és hátsófelni!
-1. Gyári áttétel 195/50 gumival kettesben simán feljött gázra közepes fordulattól.
-1 +2-vel?
Hát a 99'-es R1-hez képest egy űrhajó szóval ha ahhoz képest nem érzed sokkal erősebbnek, vadabbnak akkor valami baja van.
Ezer dolog miatt elmehet az ereje. TPS szenzor, injektorsor hiba stb. Talán a franciáknál volt belőle 100Le-ős verzió de nem tudom hogy van lefojtva.
Vidd el Agóhoz.
mérd le padon ha jó 170 lóerő körül lesz. Nézd meg az áttételt lehet hosszabb van rajta a gyárinál. Nekem 200/60-as gumival kettesben gázra feljött az eleje.