Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
2006-07-es blokk vagy váltó engem érdekelne esetleg ha lenne!
Sziasztok ha valaki keres Kawasaki Zx10r alkatrészeket van 2 db motorblokk hátsófelni tárcsával, versenylábtartó danmoto,
kormány gyári szép állapotu brembo m4 monoblokk féknyereg dobozába és még sok apróság .
Ezt tanusítom én is!..ismertem a gépet!
akkor a gp-n a ducati és a honda gyári alakulat jövőre csak 3 hengerrel és egy lehúzott gyertyapipával indulhat !
Igen. Mobilról nem látszott h elment a fontos hozzászólásom....
"A Superbike még mindig fontos a számunkra, de úgy gondolom, hogy a feltételek azonosaknak kellene lenniük mindenki számára”
Mindenkinek kivétel a Kawasakinak mert ők korlátozva vannak!
azaz csak szagolni tudják a kawák nyomát !
kemény , de legalább valós idejű vélemény !
Minden elismerésem az övék a győzelmekért és a világbajnoki címekért, de úgy vélem, hogy az ilyen nagymértékű fölény nem szolgálja a sorozat érdekeit, nem tesz jót a kategóriának. Ettől eltekintve a Yamaha továbbra is elkötelezett a Superbike iránt, jövőre két csapatunk is lesz, a Crescent Racing, mint a hivatalos gyári alakulat és a független, de gyári támogatású GRT. A Superbike még mindig fontos a számunkra, de úgy gondolom, hogy a feltételek azonosaknak kellene lenniük mindenki számára”
má megint
Két személlyel túrázásra használt darab. Nem átlagos felhasználás
Szövegértelmezés rulez. Nem mondtam, hogy valótlan sőt azzal példálóztam, miután a csávó úgy írta be a 13 000km-t mintha attól egy motor a megbízhatóság szobra lenne.
Érted?
Túrázásra használta főként két személlyel. Nem tipikus felhasználó
Nem 26 perc múlva
Remélem vetted(,de a moszkva tér tőlem 300 km -re van)
M
N
Moszkva téren az óra alatt 20 perc múlva?
Szeretnék veled találkozni hol lehed?
Most miért személyeskedsz? Elfogytak az érveid?
Te ritka nagy barom vagy!!!!!
Ja, hogy te határolod be az időszakot is?
2000 -2016.ig A töb bi hol volt???
Linkeld. Addig sem unatkozom.
Gyere már kunnmadárra gyorsulásira ,nem ismerik a kAwÁt gsxr,.bmw, ENNNYI!!
Az alutról nulla, zx 10 !!!!el kb 30felvételt tudnék belinkerlmi gsxr vs zx 10