Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amibe bele mennek a csövek az egy vákuum szelep? Mert a csövek tiszták nincs bennük semmi kosz, lehet hogy az nem működik jól?
Micron E jeles kipufogo elado.
Minimalis esztetikai hibaval a belso reszen.
Osszekotpcsovel, bilincsekkel a felszereleshez.
40ezer forintert elado
Kecskemeten veheto at.
erre gondoltam.
ZX-10R hátha valakit érdekel.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
erre gondolsz vagy ez okozhat ilyen problémát?
jessszzz!
Ezekre gondolsz? mert itt a bal oldali alsó össz van ugorva. Lehet hogy nagyobb teljesítményen teljesen elzár?
A hengerfej tetején a azt a két kis csövecskét is vákuum vezérli, ott valamelyik membrán nem lehet.
És a nyitott szelepeken keresztül feltolja a légszűrőbe, az olajat.
Ha nem borult fel nem kéne ott olajnak lenni. Én néznék egy veszteséget a motoron, lehet kopott a gyűrűd.
Értem. Én ha jól láttam 2 cső van a házon és ott a váltó felől jövő csövön jön be az olaj.
van egy kis szivacs benne aminek meg kellene fogni de valami oknál fogva nem fogja sajnos.
Elő fordulhat hogy ha leesik egy ilyen vákuumcső akkor álló helyzetben való túráztatásnál olyan hangja van mintha kompresszoros lenne? legalábbis olyan 3000-ről ahogy esik vissza a fordulat akkor adja ezt a hangot?
Ram air csövek, vákuum csövek, dugulása, vagy leesése lehet.
Sajnos nem az. Tegnap és ma elvoltam vele, kicsit erősebb tempóban is mentem. Menet közben van, hogy elgyengül nem pörög ki utána meg megy mint a golyó. viszont otthon vettem észre hogy elfogyott kb 3 deci olaj és a légszűrő ház tele van olajjal. viszont amikor elindítom a motort és akár szabályzásig húzom nem füstöl semmit. 32 ezer van benne elvileg. A szerelőm azt mondta az eddigi szervizek alapján hogy szerinte valós. Valaki találkozott ilyesmivel már? Esetleg lehet attól az olaj a légszűrőházban hogy kihagy?
Előre is köszönöm a segítséget.
A sztender kapcsoló tud érdekeset produkálni! :)
Hali! Érdeklődnék hogy valaki találkozott-e már olyannal 06-07 zx 10-nél hogy néha egy pillanatra kihagy a gyújtás ritkán fordul elő és inkább magasabb fordulaton. ha valakinek van ötlete esetleg azt is szívesen olvasom. előre is köszönöm.
70/5085659
Üdv ! 06 zx 10r-hez keresek váltókart. hátha akad vkinek
Eladó
705085659
Sziaszok!
04-05 évjárathoz alkatrészek eladók.
Sérült és épp váz,segéd váz,lengő villa
Komplett blokk,hiányos blokk és alkatrészek
Első,hátsó kerekek
Villaszárak ,villahíd,féknyergek,tárcsák,rugóstag
Kábelköteg,kapcsolók
Lábtartók,blokk tartók
Full titan Akrapovic rendszer(sérült)
Sérült és épp idomok,h.ülés
Brembo féknyergek
Stb...
Érdeklődni 20 527 2973
Sziasztok!Valakit érdekel esetleg egy 2011 utáni üléspúp. Vadiúj!
Elado sprint kormanytelo!
Keveset hasznalt, sajat motoromrol valo.
2004-2005 zx10r

35ezer forint
Kecskemet
Új szelepfedél tömítést vennék 2004-2005-ös évjárathoz.
Sziasztok! kawasaki zx-10r 2006-tól első felnit keresek
Szerintem is!