Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen más márkát lehet emellett használni ?
Nem tudok annyit motorozni mint szeretnék, illetve ha tudok is másik márkát használok, ezért vált eladóvá.
De a Tátrát,Bükköt és a Mátrát is jól ismeri, magától fordul ha kell :)
az bitangúl kukorékolhat
pedig te már közel-ebb vagy a hegyekhez és szerpentinekhez ... és meguntad
Szia,
Alapesetben nem terveztem de tegyél ajánlatot, hátha :))
Dobot nem adod el rola?
Sziasztok! Valaki pörgetetett már zx10 kilóméterórát ? Előre szeretném pörgettetni, mert forgalomba akarom helyeztetni szeretett ZX10R-remet :)
Sziasztok,
Esetleg ha valaki ilyet keres, eladó a motorom..

https://www.kepesmotor.hu/kawa...

Üdv:
Daz
Szia!
Elkelt!
70
Szia! A kormány gátlóért mennYit kérnél?
Sziasztok!
Eladó 2008-2010-es ZX-10R gyári rendszámtábla tartó, rendszámtábla világítással.
Szia,
Nekem van egy Bódis dupla full titán Slip-on teljes rendszerem ha esetleg érdekes lehet!
Helo
06-07 tizesre keresek sport kipufogó párt, ha van eladó valakinek jelezze.

Köszi
Szia,nekem lesz egy 2012 zx10r-em eladó,igaz te 08-10 estkeresel,de érdemes átgondolni,mert már más kategória a 11 utáni
Szia!Köszi szépen!!
A szervizkonyvben megtalalod az ide vonatkozo adatokat:

Engine Oil:
Type: API SG, SH, SJ, SL or SM with JASO MA, MA1 or MA2
Viscosity: SAE 10W-40
Capacity: 3.7 L (3.9 US qt
Szia!2012-es ZX10R-hez milyen olajat ír elő a gyártó? Tudsz nekem ebben segíteni? Köszönettel előre is!
Sziasztok!
2008-as zx10r-hez keresnék jobbos és balos nagy oldalidomot.
Ha bárkinek lenne, kérem jelezzen!
5 éves akku már öreg én most cseréltem le a 6 éveset.
Sziaszok!
04-05 évjárthoz alkatrészek eladók.
Édekődni 20 527 2973
Sziasztok.
Valakinek nincs elado zx10r gen3 (08) lengokarja?
Lehetoleg szep allapotu.
Üdv mindenkinek!
Szeretném meg kérdezni, hogy fateromnak van egy kawasakija 2005-ös évjáratu zx10r! Pár hete műszaki előtt ledes helyzetjelzőt vissza kellett teni gyárira majd vissza raktuk a ledeset! Utána gyújtásra teszi, indít, pöfög az alapjárat rakot egy 1-est és puff sötét minden... Biztosíték csere(30-as a tank alatt) utána 2 hétig minden nap ment vele semmi gond! Majd egyszer megint ugyan ez... Pár óra elteltéve(nem nyúltunk hozzá csak haza lett tólva) mint ha semmi nem történt volna el indult! Rakot egy 1-est elindult vele 50m és megint se kép se hang... Most még biztosítékot nem néztük meg, hogy jó-e de mi lehet a gond??? Aksi csinálhat ilyet 5éves kb
Újabb kawát nem de BMW-t próbáltam, nem tetszett. Én nagy vagyok az új motorok kicsik, illetve csak nagy fordulaton akart élni a motor, én nem ezt várom egy ezres géptől. Olyan volt mint egy turbós 750-es.
Régit már nem akarok. Most akarok egy jó állapotút de újabb fajtát aztán pár évre le van a gond.