Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a korrekt válaszokat.
Generátor szokott leégni bennük amit 2005-re javítottak, volt visszahívás is de a legtöbben nem csinálták meg. Ahogy előttem írták a váz reped amit kívülről általában nem is látni, hanem csak a tank levétele után a belső oldalon szokott megjelenni egy hajszál vékony repedés ami idővel szépen kúszik felfelé. Ezzel majd akkor lesz gond amikor 200-nál leteszed az elejét és kettészakad alattad a motor.
Nem esés miatt repedt, hanem a deltabox két oldalán van ráhegesztve az a konzol, amihez a hengerfej van csavarozva, mindkétszer ott repedt át és még a külső oldalon a karbonutánzatú vázvédő miatt nem is látszott. Először vett új vázat Hollandiából, ahol beleütötték ugyanazt a vázszámot, majd mikor másodjára is megrepedt ugyanott, meghegeszttette majd eladta a picsába. Anno a speedlineba azt állapították meg, h a kerózást nem szereti az az évjáratú váz.
Pont ez lenne a kérdés, hogy miért ne vegyem meg. Miben rosszabb?
04-05-öt akartál írni. Az első évjáratot ne vedd meg ami olcsó az általában annyit is ér.
ahhoz esni is kell vele.
Egy haverom tizesén 2 x is elrepedt a váz más baja nem nagyon volt.
Sziasztok, tudtok abban segíteni nekem, hogy a 2003-2004-es ZX10R szériánál milyen széria hibák voltak és van-e bármi visszatéri gondja illetve mennyire megbízható tipus?
Ár szempontjából elég jó most a korabeli ezresek között.
Válszokat előre is köszönöm.
Az alkatrészek menüben megtalálod! Kawasaki zx10r így kezdődik a hirdetés!
Szia! Árat és képet kaphatnék?
Szép estét,
Baján Nagyfalusi Róbertnek van több is az FB-n megtalálod
Hali. Pusztán érdeklődésből kérdezem egyenlőre, hogy van e valakinek 2006 zx10r -hez jó állapotú komplett blokkja? Előre is köszönöm.
Passzol ra a brembo rcs19 is. Az se rossz opcio :)
Sziasztok! Esetleg ha vkit érdekel 04-05ös zx 10r kormány lengéscsillapító konzol! - akkor nálam van! Köszönöm
ZX-R ! Írtam neked egy privát üzenetet.
Ja és igen a tetejétől 111 mm a szint .
Köszönöm a segítséget bár az angolt nem jól töröm a szerint 5w kell bele ha jól nézem és teljes szétszedésnél 567 ml?
ha pontosan akarod szintet kell nézni nem mennyiséget. 2,5w tennék bele.
Üdv Urak! Valaki tudna segíteni 2006 ba milyen és mennyi olaj kell az első teleszkópokba,köszönöm előre is!
Köszi az infót!

Kawazsolti! Köszönöm az ajánlatot, de még csak a tervezgetési, információszerzési fázisban vagyok.
Szia!
Van egy gyári 07-esem ha érdekel
A 04-esre sokan panaszkodtak 05-07 közöttiek jók. A 05-ösre a ducati 1098 radiális főfékhengere passzol, jól is működik vele. Kormánygátlóm (öhlins) van rá eladóm.
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy melyik modellt érdemes venni a 04-05-ösöket inkább, vagy a 06-07-eseket. Az első szériáknál a problémásabb váltókról olvastam, jellemző ez a későbbiekre is? A formája mindkettőnek tetszik, az újabb mellett a gyári kormánygátló és a radiális fékpumpa szólna, hasonló futásteljesítménnyel nagyjából ugyanannyiba kerülnek, a mobile.de keresője alapján. Előre is köszönöm, ha valaki megoszt pár gondolatot a típusokkal kapcsolatban!
Simán lehet.