Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ritkán hasalnak le a motorvezérlők. Ha problémásak is, akkor azt ki lehet mérni, h biztos az-e a rossz. Mondjuk oszcilloszkóp nem árt hozzá...
Nagy elmeny lehetett ujonnan egy ilyen paripat birtokolni.En siklosrol vettem tavaj.Jo sok mindent meg kelett javitani:teloszimering+olaj,elso fektarcsa utott +betetek es csapagyak,lanc lanckerekek,elso hatso uj guma,szelepfedel tomittes csere,torott huttoradiator konzol,persze uj olaj szuro es k&h legszuro pucolas.Ezt mind egy ev alatt sikerult rendberakni.Most tokeletes patinas allapotban van 35e km.Iden 3000km et gurultam,remelem meg sok jo gurigat tolok vele.A volt tulaj nem volt valami gondos gazda sajnos de nalam nyugdijjba mehet a gep.
Én voltam az első gazdája!
Ma csörgök, mert ha végzek akkor
Gratula a géphez és üdv ebben a nem túl aktív és nem túl mozgolódós társaságban
Sziasztok!Gondoltam bekoszonok a klubbotokba.Kb 3eve gurulgatok az altalatok esaltalam is szeretett kawa 12el,tavasszal szivesen csatlakoznek egy kozos gurulasra.Meg csak most teszem le teli alomba de mar nagyon varom az elso tavaszi szeles utat.A tolóerő eltessen mindenkit.udv r
Köszi!
Szóval Srácok
Ha valakit érdekel akkor írjon bátran de akar csere is érdekel boka csizma formájában
Köszi
Az igen
Sziasztok
2000-es egyedi
2001-es egyedi
2002-2003egyforma
2004-2006egyforma immos
Hali!
Na kicsit keresgéltem az angoloknál is és találtam olyat, hogy:
http://www.ebay.co.uk/itm/00-0...
Ez elvileg 2000-2001-es 12-eshez van meghirdetve.
A másik:
http://www.ebay.co.uk/itm/KAWA...
Itt viszont azt írja, hogy 2000-től 2006-ig jó. Ha ez oksa, akkor próbára oda tudom adni az enyémet
De egy okos embert nem árt megkérdezni, hogy a tiédnek és az enyének egyforma az ECU-ja vagy sem?
Én csak pék vagyok
Hali!
Én 20-ért vettem anno bontóból. Ebay-en 150 Euro körül mozognak.
Sziasztok, esetleg nincs valakinek fogalma arról 99es compúter mennyibe kerülhet? Vagy van valakinek "fölös"?
Előre is köszi a helpet :))

(akár kipróbálásra is érdekelne átdugással)
A nyáron vettem újat kerek 100 angol fontba került.
Sziasztok
Van egy tank bőröm mennyiért lehet el passzolni?
Makulátlan :)
Elvileg jóóóó
Péntek 12:00
Pizza?
Nincs mit
Köszi Bird.
Akkor gyári.
Sajna nincs. Én úgy csináltattam méretre, de szar lett. Vettem inkább utána gyárit.
Sziasztok,
Van valakinek otthon elfekvőben egy szivató bowdenje?
Köszönöm szépen,megoldódott! ;)

Köszi mindenkinek,aki segíteni próbált :)