Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok jegyezve! Enyém 06207727453
GURO-nak melótól függ. A 24-e jó volt neki, majd rákérdezek a 25-re. Én dél körül oda tudok érni. Na alakul ez, mint pupos gyerek a prés alatt
Tomi, a számom 06-31-318-4305, jövőhét végére talán beizzik a vas :P

Jaja Atlantisz az ahol anno is taliztunk, (bár az OMV) de ha neked mol hát úgy is jó ;)
Guróékróül tud valaki valamit?
Ennyien biztos nem leszünk
Nekem a 25-e tökéletes, azt a Mol kutat még meg is találom, ha jól emlékszem 2 éve is onnan indultunk.
Én eddig is 12-esel nyomtam csak nem voltam regelve! De mehetünk bármikor!!! Én sosem mondok nemet
Hmm Valkó nincs is messze :)) na már 2 12es gyűri majd a környéket :)) remélem sokat fogunk gurulni :))
De valóban mi mehetnénk a mol kúttól ;)

Kérdés kik jönnek, még lövésem nincs merre mennénk, bár valami ugy is lesz ;) :S
Nekem a péceli kút is jó látom közel vagyunk egymáshoz! Mi lenne a végcél???
Akkor 25. (mondjuk)
Dél környékén valahol bevesszük BIrd-öt.
Mennék akkor ÉN.
ptomi.
Atlantisz neked jó a 25?

(jövőhét hétfő környékén kész a tank)

Szervezéshez, pest környékieknek, (guróéknak még nem tudom) Osztyapenkó M1-M7 Bevezető OMV kút első találkozóhelynek előirányozva.

Jelezzétek kérlek kit érdekelne, vagy hol lenne jó a tali, addigra összeszervezzük hogy jó legyen
Hy! Ha lehet csatlakozni akkor én mennék!
Piszok

Sejtettem én hogy jó vétel, csak soknak tűnt a különbség a fehérvári kékhez képest. Júniusban még utóbbira voltam rágerjedve, de nem sikerült kipróbálni míg otthon voltam. Utólag kiderült hogy ez nem is olyan nagy baj,
Hol? Sehol nem kaptam semmit
Háló
küldtem neked egy linket
Háló
Én már dél körül motoron tudok lenni vasárnap. Valahol becsatlakozom, ha aznap motoroztok
MI volna ha úgy szerveznénk, HOGY! : 25.én, de dél körül, volna a tali, délután BIrd te mikor tudnál nyeregbe pattani? Addig mi karikáznánk erre arra, dőzsi-dőzsi. hapzsi-hamcsi stb, majd elgurulnánk érted? hm?

TÖBBIEK IS JELENTKEZZENEK ÜGYBUZGÓN!
(jó volna idén már 5en összefutni )
Sajna én csak 5 napig leszek otthon.Na majd legközelebb összejön.
Kérdés hogy lesz jó idő! Hétfőn fényezőhöz viszem a tankborítást, ram air a helyén, kapcsolók kábelköteg elhelyezés, biztosíték, és mondjuk hogy kész is ... még egy hét kb és várható a vége
Vagy megyünk egy héttel később
Húúú nekem 23-24-25 céges agytágító. Max 25-én délután tudok motorra ülni, vagy mentek nélkülem.
Hááát az enyém termel
De táplálom is benzinnel a hőtermelését
Hihi csak azt ne mond, hogy termel annyi hőt a bestia hogy grillezhetnénk :)))
Megvan a repjegy így már biztos otthon leszek 22-én.Na akkor 24-én tali?
A hahun az elsö három is jobb vételnek tűnik.