Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönjük!
Köszi!
Guro, ti nem jönnétek picit hamarabb? 11kor talizhatnánk osztyapenkón, ahogyan anno, 12re elmennék BIrd-höz.
Bird veled hol talizzunk a pékségben? XD ahogy anno?
Tomival talizunk itt a péceli MOL-on mondjuk 10kor.

További érdeklődők?
Nagy gratula a versenyhez Bird.
Na így már alakul!
Délre én is ott leszek! Mi lesz a célállomás? Kaja?
Szia!
Vasárnap volt nekünk a verseny, nem szombaton! Stílusosan futamgyőzelemmel és ezáltal a bajnokság első helyével búcsúztattuk az évet és az ellenfeleket. A fanyalgókkal és köcsögökkel nem foglalkozom, emészteniük kell ezt még egy ideig
A lenézett ZX12R-nek a legjobb ideje 9,55 mp volt, a legjobb sebessége pedig 247,423 km/h.
Jó szerelő, jó fékpadi guru és egy jó pilóta kellett hozzá
Délre ott leszek/ leszünk srácokkal ahol kell, ha az idő is úgy akarja.
Bird! Mit sikerült tegnap elérni Tökölön? Mert volt aki fikázta itt a gépedet. Nem találom még az interneten az eredményeket.
Hy! Azt hittem többen leszünk!!! Ne legyetek puhák
Nagyon csenben a találkozóról mindenki!!!
ENNYI A LELKESEDÉS?
akkor
Atlantisz
Tomi
Bird
Én
????
Még szép hogy lesz.Ha senki más nem jön én akkor is elmegyek és megnézem a mocidat.
akkor a25. találkozóból lesz valami?

Közeledik a vége
Szép a masina nagyon! Van itt még pár csinos darab, tudnák is választani közűlük, de a keret ami van, behatárolt.
Formás igen a masina, szép munka! Van itt több gyönyörű gép is, meg is venném valamelyikét, de határozott az összeg amit ráfordíthatok .
Igen, küzdöttem is vele sokat,mivel mögötte van egy air-box doboz... meg az ívek sem olyanok... szóval ultra nagy szívás volt...
Nagyon szép az index beépítés, elsőre fel se tűnt
Amúgy ha ennyire keresett most a fekete 12-es, akkor lehet,h eladnám az enyémet !
Sok munka,sok pénz van benne, szóval ha valaki szépet és jót akar,akkor hajrá...
Szia KadiLaci !
3 éve vette meg egy haverom Budaörsről, egy évig volt nála, én voltam a motor szerelője,amíg nála volt...
A fényezés kimondottan csúnya rajta, meg valószínű,h méginkább lelakták...
Köszönöm a válaszokat.Hahun hirdetett USA modellről tud valaki esetleg infót az "előéletéről" ?
Első telókon egy egy sárga macskaszem, a hátsó sárvédőn meg piros macskaszem van rajta pluszba.
nincs detto!
Sziasztok ! Nemrég regisztráltam ezen az oldalon, kis segítséget kérnék.Van-e különbség USA modellnél az EU piacra gyártottaknál? Gondolok itt alkatrészekre, csavarokra stb.
Beszéld rá! Kit érdekelne még?