Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a képekez srácok! Jók lettek
Itt is pár kép
Hát akkor íme egy pár kép
jajam, jó volt bár én ahogy hazaértem bevágtam a szunyát reggelig :))

(tudom tudom) ...... Az a rengeteg kép? egy nincs fent még :S
Király volt a mai nap. Voltak tanulságok. Soha nem hittem volna, hogy egy több száz négyzetméteres benzinkutat nem lehet észre venni 5 méterről
Gyurinak pedig javaslok egy GPS frissítést. De úgy, hogy a föld utakat és a kib..szott sz@r utakat égesse ki a rendszerből
Képeket toljátok!
Szépek voltak a kis madárkák, márkától, köbcentitől függetlenül.
Hazaértem én is épségben jó kis nap volt. Kösz hogy hívtatok ,bár gondolom érzitek hogy egy Honda is kell ide
Hy!!! Remélem én is mindenki landolt otthon!! Jó nap volt!! Atlantis dobsz fel majd képeket?
És én is örülök ,hogy megismertelek titeket!!!
Remélem mindenki hazaért épségben, jót motoroztunk (már ahol jó volt az út). Bízok benne, hogy jövőre többen leszünk. Örültem, hogy újra találkoztunk és hogy bővült a csapat.
Sajnos egyikünk sem nézett rá az oldalra, pedig ló lett volna összefutni.
Dobogókőn vagyunk. Ha erre jöttök, akár még össze is futhatunk. ☺ vigyázzatok magatokra!
Sziasztok!
Csúnya középfül gyulladással fekszem itthon. Sajnos a holnap nekem kimarad. :-(
Nektek széles utat, jó gurulást!
Üdv,
Balu
Remélem, hogy oda fogok érni én is!
Ma lenyomtam edzés képpen 650 kilcsit a Mátrában meg a bükkben. Voltunk egy páran.Akkor holnap a megbeszéltek szerint, Péceli Mol kút de.10-kor?
Ne vonalas számot adjál, ha motoron leszel
Vicc vót Mentettem
Campona mellett ott a meki és a shell kút is. A kúton legalább mindenki tankolhat. Én majd valahol csatlakozom, mert kb 11-12 körül érek Bp-re. Csak mondjátok, hogy merre mentek
Kanyargás, kajálás? Mi a terv?
jó akkor:
Tomi,
Balu
Atlantisz
én (nyúlom a képed osztom) világbajnok! Pécel mol kút 10h.
Guró akkor értetek legurulunk a Campónához 11.30ra (addig ha más nem motorkázunk)

BIrd érted hova menjünk ??

10h Pécel Mol kút
11.30h Campona (mellette van még az a shell kút? mert akkor inkább az jobb volna számom akinek kellene 06-31-318-4305
nekünk Campona, savoya park környéke lenne jó, mert a 6oson érkezünk majd.
természetesen bárhova elmegyünk, csak könnyen megközelíthető legyen :-)
Akkor én is ott leszek a péceli Mol kúton, majd egyeztetünk mikorra érjek oda.
Én 10 elött a péceli molon leszek az fix! Nekem mind1 merre van utánna a tali ,de segítsük azokat akik nem annyira ismerik a terepet,vagy könnyítsük az életüket kicsit! Nektek merre lenne jó a találkozás! Pécelröl 3-an toljuk?
Akkor én meg biztos, hogy nem találok oda. Kell egy másik tali hely.
6-10 ig dolgozom :-(
11:30 körül érnénk nagyfalura :-)
jegyzem meg az átépítés miatt azt sem tudom, hogy kell oda menni a kúthoz :-)))
Terjed a hír
Na!!!Hát kérem szépen alakul a csapat.Visegrád? Esztergom? Szlovákia? vagy vakon térképre bökés. Mindegy hova megyünk a lényeg, hogy egy jót motorozzunk.
Sziasztok!
Először is üdvözlök mindenkit!
Engem is érdekel a vasárnap, péceli taliponttal.
Mi az utiterv?
Üdv,
Balu
Hááát én már nem ott dolgozom
Így én is Bp-en csatlakoznék. Merre megyünk?