Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szintén Boldog széles utat kívánok mindenkinek én is!
BUÉK mindenkinek!
BUÉK Cimbik!
Mindenkinek Boldog, Csekk, és balesetmentes Boldog Új évet kívánok, valamint olcsó benzinárat!

(pc, megérkezett)
Na a komondor levajazva , már csak csak idő kérdése mikor ütjük nyélbe a boltot. Jövőhéten talán sor is kerülhet rá.
Láncvezető gumi , és pár csavar mellé mehet a polcra :) Még egy nagy kipufogó rendszer kellene hozzá.. alakul
Na, pontosan ez kell, rá. Bár az is igaz, hogyha ezt visszarakod akkor nincs többé lopakodó üzemmód-
fent van a padláson egy leo rövid cső.. de kellene még hozzá rendszer" is (feltéve hogy még megvan a komondor
Akkor már a hurkatöltőt is cseréld le majd.
Szia king, megvan még a komondor? Mert érdekelne ha még megvan!
A számom 06-31-318-4305 (igen 31es de jodához tartozik)
Sziasztok !
Ha esetleg vkit érdekelne :

2000-2001-es évjárathoz Commander eladó...
Új, csak ellenőrzés céljából bedugva-kipróbálva...
40.000 Ft
Vitya most viccen kívül lehet ,hogy azzal is szolgálhatok. Anno vettem tartalékba bontásból egy rakás csavart.
Köszönöm, de inkább egy adag nagyon jó csavar kéne
Na azt az utat se fogom egyhamar elfelejteni, azóta is fáj a seggem.
A "fix" gondokon felül idén elfolyt a bal telóból egy szép adag olaj, hátsó gátló felpuhult és az utolsó motorozásnál egy 30km útfelújításba futottam. Mire hazaértem elhagytam 3 csavart... abból 2 a blokkhoz rögzített volt. Viszont a blokk 100e km felett is közel gyári állapotban van
Gyuri barátunk meg tuti tud egy olyan utat ahol le is tudjuk tesztelni. Fogtömés se marad majd a helyén
Mi hullik és mitől? Ne b@ssz!
Tudok nagyon jó ragasztót ajánlani.
Szerencsére nem! Csak hullik szét
Lezúztad?
Ha járóképes lesz még addig a gép mindenféleképp!
Kár, hogy nem tartottál velünk! Legközelebb ott a helyed Vitya!
Remélhetőleg a legközelebbin te is ott leszel.
Látom szépen összegyűlt pár 12-es!
királyság, jó volt, szép volt, k_rva fáradt voltam
Köszi mindenkinek aki eljött, (pláne hogy megvártatok