Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Forró vízben gyönyörű tisztára lehet mosni, utána olaj rá azt vissza a helyére. Én 2000 km-enként szoktam takarítani.
Igen jo lesz köszi, viszont kiszedtem a levegöszüröt és igy néz ki! :D szerintetek elmegy még ez pár ezret a tavaszi olajcseréig vagy kuka és azonnal cserés?
Köszönöm szépen ;) gyári levegöszüröt ki honnan szokta rendelni és kb mennyi?
Szíp!
Csak viccelek :D egyben van a gép és az olajat is sikeresen lecseréltem! ;) a levegöszüröt meg majda holnap megnézem!
ez nem mostani kép? remélem egyben van!
Kis polirt még elbirna :D :D x)
Én kérek elnézést szekibá nevében, volt itt olyan aki kimosta a gyári papír szűrőt.
Csak biztos akart menni a válaszával.
Hali!
Muti a gépet, tégy fel lécci képet.
Köszi az infokat! :D nem vagyok balfax csak még friss a gép és ismerkedem vele, viszont az elözö tulaj aztmondta hogy ez a légszürö moshato igy jobbnak tartottam utánna érdeklödni :D igy már tudom!
sport szűrő 2 000km és tisztít !
a papír szűrők kifújni hááá lehet, de csak a nagyobb piszkoktól szabadítod meg, a kisebbek benne maradnak az anyagában ezért szűrő, azt cserélni kell, a moshatót kitisztítod vagy mosod és olajzod, tudod te !
Köszi de ezt már néztem, a gyári levegöszürö az moshato?vagy csaj fujjaam ki?ha moshato, mosás után sima légszüröolajjal kenjem be?
Mennyire kell megbontani az idomzatot hogy kitudjam cserélni az olajszüröt? :D
bizalom gerjesztő állapot, hát még ami a belsejében lakozik !
Az szép :D nem akarok fax lenni de ez olyan mintha tyukolban lenne tárolva!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-12r_ninja_csere_v2_erdekel-11622804

megkértek hogy nézzem meg, ennek tudatában indulj el.
Mehetünk
Kurva jó gép a 12-es. Van egy-két apróság ami előjöhet rajta, de markáns egy paripa.
Na zúzzunk már valami karikára!
Elado a képen láthato kipufogorenszer!Gyári leömlők Egrus dobbal!A dob egy picit karcos és az egyik popszegecs hiányzik!Eladás oka az hogy a garázsban porosodik!Zöld szinü üléspupot beszámolok!
ÁRA: 65000ft
Érdeklödni: 06209112724
Hivj megegyezunk!
Köszi de már rendeltem máshonnan viszont érdekelni fog!Mennyi a literje?
Szia! van gyári kawasaki olajam ha érdekel www. steelhorsemotor .hu