Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pösti vagyok, szivesen ránéznék. Szinkron előtt érdemes egy szelephézag nézés. Mert, ha az nem jó akkor a szinkron is hiába való.
Az injektorral ez lemaradt!Miskolc vagy Nyiregy közellében nemnem tudtuk valami faxa szakemböört aki megcsinálná a szinkront?
Vasárnap lefotozom!Az akra rendszer meg még nincs összehangolva gondolom azért rángat picit néha meg kormol :D
Fotózd le a légszűrőt lécci.
Miota kimostam és beolajoztam a levegöszüröt a következöket tapasztaltam a vassal!Melegitésnél egyszercsak leesik az alapjárat és lefullad és mintha jobban rángatna egy picikét!Szerintetek? :D
Ez ugye nem nekem szólt ?
Hello Áruló
Sasolj be a ZX7R topikba. Lesz egy gurulás majd velük. Gyere el oda. Is
Lassan majd csak találkozunk
Egy hátsó lámpáért egyenlőre nem bontom szét, szeretném egyben eladni.
Én MOTUL 10w 40 et raktam most bele!Az elözö motorjaimnál is bevált!
Fuchs silkolene pro 4 + 10W-50 race
Ki milyen olajat használ esetleg mit ajánlanátok?
Csak a lámpa mert nincs féklámpám és addig amig ledes nem tudja megcsinálni a szerelő.anyit mondott cseréljem ki gyárira és akkor működni fog.
2002-től ugyanolyan a burkolat. Csak a hátsó lámpa érdekel vagy az egész motor?
A 2002-es és a 2003-as évjárat ugyan az a széria.
Szia a 2003 as 12 esem van. Ugyan olyan vajon a hátsó lámpa?ha igen akkor érdekelne.
Köszönöm! ;)
Sziasztok! Van egy 2002-es ZX12R-em, sajnos 3 hete kifordult elém egy hülye tyúk és az eleje odalett.
Tavasszal motorcsere volt, egy 2005-ös, kb. 20.000 km-t futott került bele.
Az előző motor lánckihajtás csapágy problémája miatt került ki belőle, kihordta az öntvényházat a csapágy......
A két blokk-fél használhatatlan, de a benne lévő többi alkatrész a megtett 90.000 km ellenére alig kopott.
Ez is eladó egyben vagy alkatrészenként is.
A törött motor eladó lesz egyben vagy alkatrészenként. Akit érdekel írjon privátban a kawageza@gmail.com címre.
Attila
szer= szar
Elég szer lehet az út tartása.
Javaslom tölts le user manuált, abban nincs nyári meg téli beállítás gumira.
Azt a kurva :D nyáron is? Nekem 2.1van benne :D
2,9 elől hátul.
A következö kérdésem az lenne hogy ki mennyit szokot fujni a kerekekbe?
Király ;) Nagyon Szépen köszönöm az Infokat! ;)
Mikor lepereg a szivacs a kókusz alól, vegyél TwinAir szivacsot, narancssárga fehér 8mm vastag.
Kapni méterben, és szabd be a régi szivacsok helyére kb 60x60-as lapok, légszűrő olaj osztjónapot.
Mosható az is, no meg lesz elég csere szivacsod.