Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van akinek ez is erős Majd idén remélem összefutunk
96-os,99-ben raktak bele 8000km-nél 25kw-os folytást,na azt én szedtem ki most az órában 35e van
Jó motor. Persze vannak lelakott példányok. Nekem is volt 3 db 7R-em, most egy RR lapul a pinyóban
Az első pontosan 164km,elég pozitívan telt...szerintem jó,bár egyik havernak tizenéve van egy...mikor szervizeltem neki sokat mentem vele..mindig is tetszett
Remélem nem fogsz benne csalódni!
Ááá most ez az aktuális motorbiciklim Ősszel vettem német import,idomsérült...volt
Ejha! Nem is tudtam, hogy ilyenben utazol! Téli unatkozás?
Gyurikém,Robikém......eztet csináltam ma...... A tank lakkozva, a többit holnap.....
Kizárt dolog, mert nem tudom. Mondjuk a ZX7R-el is lementem Rijekáig cuccal, utassal. Tankoláskor meg kis pihi.
A gyári ülésével is vállalható. Bár a hátsó már kényelmetlenebb. Szerintem
Hihetsz Bird-nek, bár ő mazochista, így leütni sem lehet a gépről. Én már nyavajgósabb vagyok, de simán kényelmes a 12-es hosszú távon. Bár úgy is meg kell állni 150-180km-enként tankolni. Akkor meg szusszanhatsz.
Szóval azt mondod, hogy pl egy zselés üléssel esetleg simán vállalható hosszabb távon?
Én simán rádobtam tanktáskát és két oldaltáskát. Hátamon egy hátizsákkal lenyomtam napi több szám km-t és semmi bajom nem volt. De ez nem egy GTR vagy ZZR. Attól még én nyugodtan megvenném a helyedben. Szóval segg kérdése Bocsi Atlantis
Igen erre gondoltam én is, csak nagyon jó áron tudnék hozzájutni egy patika állapotúhoz első tulajtól(család barátja) kevés km-el stb...és árban is jobban kijönnék még ha hozzáadom a zselés ülést stb... Ezért is kérdeztem.
Ez nem az a kategória. Ha csak túrázni szeretnél vele, akkor ne vegyél ilyet. Ha mégis ragaszkodnál ehhez a típushoz, akkor túra kormányt kell felraknod és az ülést is át kell alakítanod zselésre. Dobozokat is lehet rá rakni. De minek !!!!!!! Az átalakítások után már nem gépszörny. hanem egy túraszörny lesz belőle. Inkább vegyél egy igazi kényelmes túragépet.
Sziasztok!

Van itt aki inkább csak túrázásra használja ezeket a gépszörnyeket vagy sokat túrázik velük? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mennyire kényelmes hosszú távon, dobozolhatóak e egyáltalán? Stb

Előre is nagyon köszönöm!
Oké így már érthető.
Idén szeretnék pályázni + rohadt jol nez ki. Ennél a vasnál már adok a dizájnra is, mert örökmotor lesz :)
Miért akarsz rá rakni?
Hali. Kormány stabilizátorhoz konzolt tud valaki eladót vagy pontos rajzot, méretekkel?
Szia!
Én 190/55 ös gumeszt használok hátul azon belül is Bridgestone BT023 ast és nagyon megvagyok vele elégedve!
Sziasztok ki mekkora gumit használ hátul?Gyári vagy más méret?
Esetleg jönne valaki ? A Brno, és a Red Bull ring - re ? Mind a kettöt vasárnapi programnak gondoltam... Persze Motorral
Okszika köszönöm a válaszokat
Hülye aki nem normális