Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok.
Részemről nyitott vagyok egy Domi féle kanyargásra
Vagy mehetünk bármerre
Köszi az infót majd kialakul hogy lesz, de már tavasszal azért összeröffenhetnénk páran.
Mi motorral megyünk pénteken és csak vasárnap jövünk haza. Biztos lesz olyan a csapatból aki csak a futamokra jön ki vasárnap reggel és délután pedig vissza. Nálunk a szállás kb. 37-40e ft a 3 napra kaja nélkül.
Még sose voltam, ha motorral mentek és be férek a csapatba akkor szívesen mennék.
Aug 2-4
Mikor lesz?
Jönnél Brno-ba?
Ki ne hagyjatok
Király! Majd egyeztessünk!
Szia Bird! Csak halkan mondom, de itt nálunk van valami a levegőben..pici szervezkedés. Még lehet, hogy ott összefutunk!
Nagy a csend fiatalok! Remélem idén többet tudunk találkozni. GP-re nem jön valaki Brno-ba? SBK újra csak távoli helyszíneken lesz.
És boldog új évet is
Csatlakozom
Kellemes karácsonyi ünnepeket minden 12-es betyárnak
Áruló!
Sok balesetmentes km-t az új motorral!
Komoly gép
BMW GS Adventure. Vissza a túraenduró vonalra.
És mi lett az utód, ha lehet érdeklődni?
Hali,
csak egy rövid helyzetkép: még egyben van a Sárkány, így ezidáig is keresgettem komplett blokkot. A legutolsó, 'értelmes' opció egy kicsit sérült, folytott verzió 1100 EUR-ért.
Időközben vettem egy másik motort, így elfogyott a maradék lelkesedésem.

Tegnap vitte el az egyik ismerősöm, aki kellő százalékért szétkapja és felrak mindent az e-bay-re.
Ha vkinek szüksége van vmire, csak jelezze felém . Figyelmetekbe ajánlom az alábbiakat:
* 200 km-t futott új gumik (első-hátsó) Michelin
* 200km-el ezelőtt beszerelt Goodridge fékcsövek (csak elől)
* MRA bubis plexi (füst)
* Yoshimura RS-3
* bagster tankbős és táska
* 20e km-t futott, gyári tárcsák gyári fékbetéttel
* új kuplungbowden, stb.
Üdv,
D
Sajnos meg kell váljunk egymástól... ha valakit esetleg érdekel: van mit csinálni rajta, láncszett, idomok rögzítései közül 3-at nem tudtam tavasszal meghegeszteni.
Ha fórumon vagy, 1,1-ért odaadom.

https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Sziasztok !
Ha esetleg valaki szeretne szépet és jót !
Motorszerelő tulajtól, 2005-ös, újszerű supercorsa gumik, új láncszett,új fékek,akksi,fokozatkijelző,friss nagyszervíz,Motul7100-as olaj, E-betűs Akra dob + katalizator....
1,5 az ára és van hozzá ABM kormány kiemelő szett is, de az plussz 100...
+36202322644
Legalább alakul a gép! A biztosító meg nem szeret sietni. Bezzeg fordított esetben .....
A festőnél vannak a cuccok rá várok, a biztosító meg nagyon kussol még.
Valami fejlemény van az ügyben?
Igazoltan leszek távol.