Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszod MrGo636
Nem én cseréltem benne a cuccokat bocs Ez a hülye telefon nem azt írja amit én akarok. .

De sajnos a lényegen nem változtat!
ktmtib asszem van 1 rossz hírem.
ECU baja van a bringának 100%
Haveromé is ugyan ezt csinálta.
A diagnosztika semmit nem mutatott mindent kicseréltem és végül az ecu csere oldotta meg sajnos.
Eléggé zsebbe nyulos lessz előre szólok, mert a tiéd tanítani is kell majd a motorodhoz.
Ja bocs egy 2005-ős 636-ról van szó
Szia!Szeretném megkérdezni mire mentél a hibával,mert ma elkezdte nekem is csinálni a motor ,hogy kb egy óra motorozás után rángat és megáll,de el sem indul,meg a szivattyú sem indul el,de őt-tíz perc várakozás után megy megint,úgy fél órát,de ha lehűl rendesen akkor egy órát bír megint.Köszi előre is.
Keresek 09-es ZX-6R-t papírok nélkül, enyhén sérült vagy hiányos is érdekelhet.

core1493@gmail.com
Elnézést 2005-ös a motor, féletlen elírtam.
Üdv Sporttársak, egy ZX-6R 2015-ös modellnek vagyok a tulajdonosa, és egy olyan problémám adódott, hogy nagyjából egy 50-60 km-es táv megtétele után amelyben az átlag sebesség olyan 150-160, csinálok egy nagyobb gyorsítást kb 200-220-ra...majd erről a sebességről hírtelen lassításnál teljes mértékben leáll a motorom...amint leáll álló helyzetben néha néha elindul egy kicsit jár és ismért leáll...kb fél órát várva ismételten motorozható. A vizem nem megy fel, most cseréltem nemrég hűtőt, illetve gombát. Azt hittük ez lesz a probléma de ismételten ezt csinálja. A hibakód kiolvasással az a bajom, hogy elméletileg akkor kellene amikor kijelzi, de ez amint pihen egy "fél órát" mint ha semmi nem történt volna. Amire tippelünk esetleg valami szenzor a hő miatt szivat meg...bármilyen segítséget, tippet nagyon szívesen fogadok. Köszönöm előre is! Tibi
Semmi probléma nincs vele az enyémen is /70 van.
Hello.Én is lábon megyek és én szerintem 15:45re hulla leszek a fáradságtól ha jól sejtem mert idén még nem jutottam ki pályázni sajna...
Csatlakozom, de lábon tervezem, és 15:45 előtt kis eséllyel vagyok csak ott... Gyilok 1 idő lesz szerintem...
Hello.Pénteken megyek Tatáról Kakucs ringre ha esetleg valaki csatlakozna.Egész naposra tervezem aztán majd ahogy birom.
Semmi nincs. Tedd fel nyugodtan a /70-est.
Üdv! 2000-es évj. zx6r-n akarok gumikat cserélni. Gyári első mérete 120/65 17. Párban, jó áron nem nagyon találok, mindenhol 120/70-esek vannak. Kérdés: mi van ha 70-es rakok fel? Valaki csinált már ilyet? Tapasztalat?
Indítok egy csoportot, a Kawa tulajoknak a tagok közötti tapasztalatok(alkatrészek, túraútvonalak, felszerelés), fényképek és videók megosztására, alkalomadtán közös túrák szervezésere!
Várunk szeretettel!
https://www.facebook.com/group...
Gyanús h ecu
Hello.gyors kérdés vettem ebyröl sima bukogombát viszont ahogy nézem vágni kellene az idomot a felrakáshoz?http://www.ebay.com/itm/401082...
Sziasztok! Lenne egy kis problémám. Van egy 2006-os 636-os ninjam. Megyek vele egy kisebb távot (100km kb) utanna kisebb fordulaton, pl városba elkezd fulladozni és leáll. Ha kicsit vissza hűl utána megint megy rendesen. Mi lehet a probléma szerintetek? Előre is köszi!:)
ZX-6R 636 03-06 alsó villahíd, hibátlan 2006-os. 9.990,-Ft

ZX6-R 636 05-06 gyújtáskapcsoló, hibátlan 2006-os. 9.990,-Ft

core1493@gmail.com
Eladó első futómű hibásan zx6-r 98-as évjáratú motorból. Krómszárak kukák, alsó része és a belseje alkatrésznek tökéletes, kódja K080 27L és R. Hozzávaló sárvédő és kerék tengely is megvan hozzá. Elsősorban zx6-r alkatrészek érdekelnének cserébe.

06304274887
Üdv!
Eladó hátsó ülés!
Hibátlan állapotban, szakadás-javítás mentes.
Gyári matricák is rajta vannak.
06-30-960-69-99
Sziasztok, segítségre lenne szükségem, nem tud valaki egy szerelőt, szabolcs-hajdú megyéből ? Zx6r váltó problémám akadt :(
Sziasztok! 03-04-es zx6-hoz keresek farokidomot. Esetleg van valakinek?
Üdv. srácok!
Keresek ZX6R-t 2009-est vagy 2010-est (tehát már az újabb modell), ha esetleg valakinek ilyen van és eladná, az kérem írjon a profilomnál lévő e-mail címre. Kizárólag sérülésmentes, kifogástalan állapotú érdekel (és zöld színű).

Egy jó ideje már keresek egy ilyen gépet, mondom beírom ide is, hátha...
Szia!
Most vettem, 96-os és olyan 5-6 liter százon. Alap esetben 110-130 Km/h átlag. De nem pörgetem...
Üdv: Dani