Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyikre gondolsz??!! Es miert?
Hello, ha egyre gondolunk ne vedd meg, ismerem az előéletét...
köszi az infót!
Eldöntöttem attól nem lehet megkérdezni hogy mik a tapasztalatok vagy hogy mire figyeljek oda bocsmá
Csakis sárgak5ezer a legjobb akárki megmondhassa.
Akkor minek kérdeztél ha már eldöntötted?
Én pályára venném 09-estől nincs itthon 03-04-esem volt 05-06 meg baszottul nem tetszik maradt ez!! beszéltem pár tulajjal akinek ez a széria van van aki pályán megy vele van aki vegyesen a szelepfedéltömítés szokta megadni magát de az volt a véleményük hogy nem tapasztaltak semmi extra dolgot
ha van forrásod és megfelelő anyagi felkészültséged akkor vehetsz egy 07-08-as szériát ! megfelelő forrás és szerelő kell hogy a motorblokk extrém terhelésénél fellépő estleges hibákat javíttasd. volt pár tulajdonos aki pályára megépített ilyen évjáratokat, amik az átépítés és teljesítmény növelés hatására motorhibát produkáltak. általában komplett motorblokkot cseréltek bennük, mert olyan hibák léptek fel amik javíthatatlan voltak. mivel pont a válság idei széria nagyon kevés példány fut belőle , használt alkatrész ritka hozzá, ha van akkor pont az nincs már meg ami neked kellene. nagyon kevés a hazai felhozatal , talán külföldi oldalakon több tanácsot tapasztalatot találsz mint itthon.
Hali
Az, hogy szar és felejtsd el.
Vagy 04-06 - ig vagy 09- töl.
Pont szar évjáratot néztél ki magadnak.
Elég sok problémát találtak a tulajdonosok ennél az évjáratnál.
És közben gyenge is.
Sziasztok!

Szerenék venni egy 07-08-as szériát mik a tapasztalatok ezzel a szériával?!
Ja 2003-2004 zx6r-hez rendeltem
Hello.Ebay-röl rendelt de nem felszerelt bukógomba eladó 4ezer ft ha valakit érdekel.Helyileg Tata.
Helo
A láncszettem új de süvítő hangot ad ki a sima lánckerék.
Ezért cserélném le.
az a szerelő felejtős ..................................
13144-1288 SPROCKET-OUTPUT,15T gyári száma. kawazsoltinál tudod megrendelni. nekem csak egy eredeti enuma ek 525 15-40 használt 9000km-t futott , kitisztított láncszettem van eladó.
én cr9ek használok, nem volt vele bajom soha, a zx7 fórumban sokan panaszkodtak hogy az iridiumost a karbis gépek nem szeretik. 24 000km után is jó állapotúak voltak, kb 40 000 km az élettartamuk.
Lehet
Hello
Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e kapni 2002.-es 636-ra GYÁRI REZGÉSCSILLAPÍTÓVAL RENDELKEZŐ ELSŐ KIS LÁNCKEREKET.
Ami most rajta van az zajos.Azt mondta a szerelőm hogy csak szettben lehet venni,külön nem.
Hello
2002.-es 636-ba normál vagy irídiumos NKG : NGK CR9E vagy NGK CR9EIX gyertya.
Megéri az irídiumos a dupla árat?
300V K&N szűrővel.
Szia! van gyári kawa olajam és szüröm a érdekel! adatlapomon elérsz!
Én pl Motul olajat használok és Hiflofilter szűrőt.
Motulbol is 5100 10w60 van benne új termék
Amúgy 10w40 vagy 10w50 és mondom 5100 vagy 7100.

Persze más mást fog mondani.
Kinek mi jön be
Értem köszi a tanácsot. Esetleg valami olajat meg szűrőt tudtok ajánlani? Jó bele a mannfilter vagy mást ajánlotok?
köszi :)
Szia! A sportdobban nincsen servo motor, ezért világít az FI lámpa. Vagy vásárolsz erre egy kiiktatót vagy alternatív útvonalat keresel a probléma megoldására.