Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

butyi járt így , a kábelkötegben volt a hiba.
melegen mi lehet a gond ? karburátor beállítás vagy szívó kipufogó szelep hiba , szelephézag hiba.
NGK CR9E VAGY EK, VAGY DENSO U 27 ESR-N iridiumot ne végy bele
http://www.manualedereparatie.... ha a download-ra kattintasz letöltve megtudhatsz mindent a motorodról,
egy ilyenem van
Sziasztok! Mi lehet a probléma , illetve milyen gyertya kell bele? Probléma melegen nem indul be hidegen illetve ahogy visszahül pöcre indul!! ? Kawa zx6r 99 köszi
Köszi giszo!

Esetleg a generátor (mondjuk akkor teljesen leszívta volna az akksit)? Vagy tényleg valamelyik vezetékkel lesz a baj (egyszer én is jártam így, ráment fél nap) ...
TESSENEK SZÓLNI, VAGY KÉZZEL INTENI!

Valaki aki tapasztalt már hasonlót, vagy tudja mi lehet az oka azokat kérném!
Alany 02'-es 636.
Menet közben egyszercsak leállt valami pukkanó hang kíséretében, azóta be sem indul a motor.
Gyújtás ráadásakor a mutatók van, hogy meg sem mozdulnak, vagy felmennek félig és ott maradnak. Percekkel később néha visszamennek nullára, de van hogy ott maradnak. Km óraállás meg sem jelenik, vízhőfok sem mindig, vagy 100 fokot jelezve. Visszajelző lámpák halványak, vagy foszforeszkálnak, műszerfal világítás ugyanez.
Akku rendben van nem zárlatos, van töltés, rá is mértem minden ok. Junction Box-ra gyanakodtam. Kivettem és semmilyen biztosítékot nem vágott ki, visszatettem, megpróbáltam indítani és érezhetően pukkant egyet halkan, de biztosítékok ugyanúgy rendben voltak benne ezután is. Vettem bele egy másikat. Azzal is ugyanez történt...
Most ott tartok, hogy ha lesz rá időm megbontom az egészet nem-e eloxidálódott valami vezeték, vagy letestel vahol. Elképzelésem sincs igazából.
Ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában!

Előre is köszönöm!
Ha esetleg gyari Kawasakit szeretnel, akkor barmelyik szerviz tud neked rendelni.
Ha nem szempont, hogy gyari legyen, akkor nezz korul naluk: http://patentcentrum.hu/
Tudna valaki segíteni? Ilyen vezetékrögzítő patentet keresek, de egyelőre sehol nem találtam (se nete, se boltban). Köszi!
este megnézem.
'05 636
milyen évjáratra ?
Sziasztok,
Ezt az alkatrészt keresném:
43010-1063 ROD-ASSY-BRAKE
Ha valakinek van értelmes áron, ne tartsa magában.
Köszi!
Kawasakinál 58.700/db az ára,utángyártott nem létezik
Sziasztok!Eladó!Kawasaki Zx6R Ninja-hoz 4db KEIHIN KARBURATOR MEMBRAN!Gyári,hibátlan állapotú..angliából származó hibás rendelés miatt...Zx9Rhez rendeltem,elnézte az angol
nekem a bal oldali kormánykapcsoló kábel csatlakozójának a hibájakor indult csak a kuplung behúzására. ha nem akar indulni akkor vedd le a tankot és a légszűrőházat, alatta fogod megtalálni a csatlakozókat ha megmozgatod feszegeted és helyre álla rend akkor ott kell keresned a hibát, nem titok én is toltam már a zx9B -t emiatt a hiba miatt, csak kb 2 teljes nap mire megtalálod a hiba helyét. nos ugyebár aki használja és nem csak hétvégente ül rá az nem tud 2 napot hibakeresni. tehát toltam ....... mit hibát keresetem volna, sztán végül is csak porrá szedtem. nekem ez volt a hiba.
Teljesen!!

Az enyémben is ezek vannak.
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet a probléma van amikor indul kuplung nélkül és van amikor csak kuplungal indul? Zx6r 1999
Szerintem AMMEN
semmi baja a gumi fékcsőnek, az alsó munkahengerek valamelyike lett hibás. asztalos vagy patent fogóval körültekintően elszorítod egyenként a két alsó munkahengerhez menő csövet amelyiknél felkeményedik a fék ott a hiba. ez olyan "farmer" hiba keresés.
van deknim.
Sziasztok!
Kawasaki 05-06 Zx6r-hez rendelném ezt a pakkot,csak annyi a kérdés,hogy ez így patent?!
Köszönöm a válaszotokat.
Üdv,
Attila
Yuasa YTX9-BS akkumulátor
Motul 7100 10W40 4l motorolaj
Bosch DOT 5.1 1l/1000ml fékfolyadék/fékolaj
Motul Motocool Factory Line -35°C hűtőfolyadék 1l
HifloFiltro HF204RC racing/verseny olajszűrő
Sziasztok!
Feleslegesen vettem 20000-ért átadnám ha érdekel valakit.