Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári kawasakis üléstáska.
Teljesen új a kisebb és a nagyobb üléseshez is van.
Bolti ára 42.000
Ára 35.000
zx6r hez G és J szériához lenne egy akrapovic rendszerem eladó, ha valakit érdekel.
Szia Attila vagyok, érdkelne a membránok,ha megvan még,hányas évjárathoz van?
Ezt ismerem, viszont a motort sportdobbal vettem, exup szelep ki van/volt kötve, de hibakódot most dobta ki. Arra lennék kíváncsi hogy eddig hogy lehetett kijátszva az ecu.
Kell bele tenni egy ilyet: http://www.agomotors.hu/websho...
Sziasztok! érdeklődnék hogy kiiktatott exup szelepnél világít az FI jelzés, hogyan lehet megszüntetni a hibakódot?
Sziasztok, van egy 2004-es zx-6r 636-osom és teljesen kiszámítathatatlanul nem akar indulni tekerni tekeri, viszont van amikor teljesen szépen indul. Mikor nem akar indulni hallok némi reccsenést, amit szintén nem értek. Találkozott már valaki hasonlóval. Előre is köszönöm :)
Sziasztok.
Van egy 2004-es zx-6r 636-osom. Az inditassal szenvedek. Mitől lehet az, hogy van amikor teljesen jol indul viszont van mikor indítom es csak tekeri-tekeri eközben van mikor durrog es csattan benne valami.
Előre is köszönöm:)
köszönöm megoldódott exup szelep ki van kötve és az csinálta.
Üdv.
Segitség kellene egy hiba feltárásához ami egy 1994 ZX 600 ba van, a probléma az hogy melegen nehezen indul ha áll egy pár percig, ha bedöglesztés utén rögtön inditom akkor gyul rendesen, viszont vagy 5 perc után nagyon nehezen és csak alapgázon gyul be mintha akkor tulszivatódna a karburátor vagy nem tudom. A karbisort leszedtem takaritottam de egész tiszta volt, még nem raktam vissza , valaki tudna mondani valamit hogy mit nézzek meg még rajta?
Előre is kösz mindenkinek.
Üdv mindenkinek !
Van egy 94 évjáratu ZX600 aminek nem tudok rájönni a bajára, sajna hozzáértő szerelő nagyon messze van ezért fordulok hozzátok hátha valaki mond valami okosat.
Tehát a moci megy jól azzal nincs gond? viszont rosszul gyul ! Hidegen mpici szivatóvan begyul de ha forró a motorral bedöglesztem utánna ha rögtön inditom jó, de ha ha áll egy pár percet akkor már nehezen és csak alapgázon gyujtható akkor is picit meghuzom gyujtás közben akkor vége bese gyul mintha sok lenne neki olyankor a nafta., ha leveszek a keverékből akkor jobban gyul melegen, viszont akkor meg induláskor rángatva huz kis fordulaton.
Sziasztok
Budapesten keresek 2002-es 6-oshoz gyári kipufogót műszakira.
Ha valaki addig kölcsönadná az is jó lenne.....
https://drive.google.com/file/...
itt a szerviz könyv Service Code Erasing 125 oldal
Számold a villogásokat a rövidet meg a hosszút abbol kilehet olvasni a hibát este 22 hután eltudom küldeni a kódokat
Vidd el szervizbe, ahol ki tudjak olvasni belole a hibakodot. Akkor rogton megtudod, es nem kell talalgatni. :-)
SZEVASZTOK
2005 ZX 636 R FI LÁMPA MENET KÖZBEN VILÁGÍT. A MOTOR SZÉPEN MEGY ILL HÚZ. HA MEGÁLLÍTOM AKKOR VISZONT VILLOG.
KÉRNÉK INFÓT HOGY MI LEHET. NEM RÉG VETTEM A MOTORT. ELŐRE IS KÖSZ
Nincs valakinek eladó Puig hátsó sárvédő Kawasaki zx6r 2007-hez ? :D
A sàrvèdõ 7000ft ? Èrdekel. cserfalvisandor79@citromail.hu
szia 7e ft - dobj egy emailt ha erdekel
Hellò! Az elsõ sàrvèdõt a 2 füllel mennyièrt adod?
Sziasztok. 2005-ös zx6-hoz keresek zöld fejidomot.
szia, kuldenel rola picivel tobb infot emailben lszives? koszi
Sziasztok!
Valakinek egy 2006-os 18.000km es 636?
Nem gyari idomok, 5 eve all egy pajtaban
szia gyari kipufogom van hozza
Nem találkozhattál, 2003.-as gyártási évtől van zx6 befecskendezővel szerintem. Nem a sebesség a lényeg ,hanem a megbízhatóság.A végét egyszer néztem meg k,b, 5 évvel ezelőtt.
Most csak egy púposkodó B.M.W. miatt mentem gyorsan,de 200 fölött furcsa volt hogy nincs erő,ezért néztem meg a végét. Nyögvenyelős 240 volt.
Igaz már van 82000km a motorban. A relé természetesen javítva lett.