Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Itt az utolsó Készlet kisöprési-akció kawasakis ruházatra! A megmaradt termékeket főleg a méretük miatt is extra nagy kedvezménnyel adom!
Mindenből csak a feltüntetett méretben van!
érdeklődni:
palinkas@ivanicsfehervar.hu
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok! Én is fékbetét problémával fordulnék a Hozzájaértőkhöz:
Szeretnék spórolni, de félek is tőle, mert 1x már "pórul" jártam a sinteres NISSIN fékbetétek = kalap xart nem értek !
A gyári tényleg nagyon jó, és jól is adagolható, bízom, bíznék benne, de hátha van valami jó konkurencia olcsóbbé'....
Utcára is, de főleg ringre kéne, hogy biztonsággal megálljak, és ne is melegedjen azonnal, viszont ne az a tipikus versenybetét legyen, ami miatt előmelegítés nélkül elütöm a járókeretes nénit a zebrán...
Úgy látom legtöbb helyen megkülönböztetünk 1.normál, 2. szinteres, 3.versenyszintű utcai, és 4.verseny
FERODO - FDB2164ST - gondolom ez kevés nekem ?
FERODO - FDB2203XRAC - ez lenne a verseny(jellegű) ?
A FERODO oldalán ezt javasolgatja
LUCAS - MCB742SRQ - erről olvastam, hogy extrém utcai, vagy mérsékelt versenykörülményeknek megfelelő..
Ez így nekem szöveg alapján megfelelő lenne, kérdés, hogy amit állítanak, vajon valós is ? Van esetleg valakinek tapasztalata ?
LUCAS - MCB742CRQ - gondolom ez a karbon, amivel ugye el fogom ütni az említett hölgyet...
BREMBO - 07SU26SC - EZt olvastam még pálya / utcára...

Illetve a GALFER-t vágom, hogy nagyon ott van, de feltételezem nyilván árban is... Egyenlőre emiatt mellőzném...

Az sem tudom a gyári mi, talán TOKICO a fékbetét is, és ha valakinek van infója, hogy mennyibe kerülhet az 1 x 4 (1 oldali) db ?
Ez tudom, hogy jó, és tényleg ehhez a tárcsához ideális... De mintha viszonylag könnyen elmelegedne vele a fék...

Előre is Köszi azok válaszát, akiknek van tapasztalata legalábbis a felsorolt márkákkal kapcsolatban...
Sziasztok!
Van pár cuccom 05-06 os 636 hoz.
sp2zsolt@gmail.com
Sziasztok!

Magasabb fordulaton vmi zörög a motorblokkomban! Ötlet hogy mi lehet? Vezérműlánc?
Hi! Újban tudok adni!
Sziasztok!

Keresek '04-es 636hoz bal oldali lábtartót, és ram air.t. Ha vkinek lenne, ne tartsa magában! :)
Köszi
helló
ha esetleg valakit érdekel
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Sziasztok!
Ha valakit érdekel esetleg egy 636-os fejidom jelezze bátran 2005-06-os évjáraté, javított de minden fül a helyén és gyári színkód szerint fényezve karcmentes csak fel kell rakni. 40000 ft
20-596-8172
Üdv.
Szia,

én most goldfrent vettem előre-hátra, a legpuhábbat, 15-20 között volt a szett. Tapasztalatokat még nem tudok - majd tavasszal, nem akartam ezen spórolni, de nem mindegy azért, hogy 50-60 vagy ennyi...

Kontaktot tudok adni privátban.

Üdv,
R
Ugyan nem 636-om van, de a gyári tárcsához gyári betétet ajánlok. Ahhoz hasonló, de kicsit olcsóbb, főleg ha ebay-ről veszed az EBC HH. Próbáltam sokmindent anno a CBR-emen, azon is a gyári vált be, a Kawán is a gyári. Most EBC tárcsát használok, ahhoz viszont az EBC HH a nyerő, viszont az a gyárival is jól viselkedik.
Szia!

Van raktáron több minőségben Adatlapomon elérsz!
Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy a 2004-es 636-osomon cserések az első fékbetétetek és ki milyet ajánlana márkára, típusra, ti mit használtok, mik a tapasztalatok...? Ha valaki még linket is dobna ahonnan megrendelhetem jó áron az szuper lenne. :) Többnyire utcai használatra néha egy-egy pályázásra kellene.
Köszi!
Mi a pöcs van a bringádba ,hogy ennyi amennyi ?
Jól gondoltad csak ez a 05-06-os 636-ra igaz mert az 130 le
Biztos :) De 'azé mégis
Gondolom szériamotorokra vonatkozott a fogadás nem a turbós-kompresszorosokra.
Nem buktad:) Enyém az ezüstérmes, igaz gyárilag nem ennyi:
http://www.agomotors.hu/websho...
Köszi Mr. és Ukawa!
Sajna buktam 1 fogadást, aminek az volt a tárgya, hogy 130 alatt, vagy fölött van a lóerő
Én úgy emlékeztem, hogy a 636 a legerősebb a 6 kilós kategóriában 130pár lóerővel.
Csak tudnám honnan szedtem azt az infót anno....
Mindegy, vesztettem, ez van
Köszi a választ!
Pedig elhiheted ,mert ahogy Ukawa is írta 118 lovasak a kicsikék.
118
Sziasztok Kawások!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok! Meg tudná nekem valaki mondani, hogy egy 2004-es 636 hány lovas.....?
112-től 136-ig irkálják őket.....
Én úgy tudom 130 fölött van picivel, de nekem a pontos adat kellene. Van, ahol gyári adatként 118 van Le van írva , de azt nem akarom elhinni
Köszi!
Szia! Érdekel a dolog,csak kicsit még várni szeretnék vele, de mindenképpen fog kelleni akárhogy is próbálom húzni a dolgot ...., nem titkoltan az anyagiak miatt. Ha átküldenél nekem egy mailt "636 féktárcsa" címmel, meg egy telefonszámmal a levélben a karpirobi@freemail.hu-ra, akkor azt megköszönöm. Félrerakom a levelet és ha aktuálissá válik a dolog (max. 4-5 hónap), akkor kereslek. Mennyit futottak a tárcsák?