Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet! Valakinek nincs véletlen MAGYAR szerviz manuálja 2003-as 636-os Kawához? Angolt természetesen már találtam :) Köszi a segítséget!
Honnan tudok letölteni owners manualt 2003-2004-es motorhoz?
darvai90@freemail.hu
Írj már te légyszíves , mert nem tudok neked írni.
Írok!
persze, lucifer0820@freemail.hu

vagy Skype: biker.world (Budapest)
Szia. Érdekel a szett. Privátban tudunk beszélni ?
Köszönöm válaszod.
Szia

20-50 mm között adja meg a gyártó az értéket...
Szia. Ez a szett mennyit ültet a motoron ?
Sziasztok!

Váltót keresek 2004-es 636-os kawasakihoz. Hibás váltó is érdekel, a lényeg, hogy a 3-as fogaskerék pár legyen rajta sértetlen.

Köszi előre is az infót!
Vkinek nincs fesz szabályzója eladó ?
Vagy debreceni van köztünk ?
oldalidomok enyhén sérülten/javítottak eladók 5e ft/db.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Elkelt!
Mégsem a relé lehet rosz kivettem és kiprobáltam átad kattan mind a kettő a diódák is jók már nem tudom mi lehet a baj :(
Vki vmi tipp ?
Nekemis elment a tompitot világitásom.
Kiment a kis bizti dobozból a relé azt cseréld ki sztem.
szia ára ?
Sziasztok

zx 6 r 04 es évjáratnál elment a tompitot távoslági világitásom odáig eljutottam hogy a biztositékdoboztol jó a kábelezés.
Szétszedtem a dobozt belül van benne 2 relé az egyi kelég büdös sztem az ment ki az adná oda a feszültséget.
De nem találok ien relét seholsem.
Valaki nemtud ien relét vagy komplett bizti dobozt eladót ?
Vagy esetleg tipp hogy mi lehet még a baja ?
Van 1 idom eladó,ha kell valakinek,hibátlan sose volt javítva.
ja 2004-es evjárat.
Sziasztok! segítsetek légyszi!10w 40 vagy 10w 50 olaj kell a mociba
Sziasztok!

Eladó egy vadiúj TRW/Lucas ültetőszett ZX-6R 636 (05-06), ill. (13-15) modellekhez. Irányár: 16e péz.

Info: lucifer0820@freemail.hu
Bekötögettem a xarságaimat, de sajnos nem értek hozzá, ezért levágtam a lámpából a csatlakozót, és azt voltam kénytelen átcsokizgatni, mert nem értek hozzá, milyen módon lehetett volna bedugdosni fixre abba "6 lábas" csatlakozóba, úgy, hogy az menet közben ott is maradjon...
Na mind1, lassan látogathatok vmi műszaki állomást...
aztán mennyié adnád ide ingyen?
Köszönet, 7&-n állok pont neki, mert műszakinak mától vége, sehol sincs E betű a lámpába :), de legalább bekötöm, ha sikerül, pont tegnap írogattam ki a 16-16 oldal WIRING DIAGRAM-jából, hogy melyik szín "hova tart"
ilyené